Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BL Invadoria Progress ve oyuncu alımı

fyra

Öne çıkan mesajlar

Ben en çok taxim toplantısında "FOR INVADORIA" bağırıp bira kaldırdığmız zamanı özledim yaa :)

Birde şimdi ki duruma bak tartışmalar üzücü,kırıcı olmuş. Guild isminin değiştirip aynı gaz ile black temple'i illidan'ın kafasına geçirin :) başarılar diliyorum arkadaşlar.Umarım aradığınız eksik klasslarida bulursunuz.

p.s : Mage lazım olursa atın inv gelim raidlere :)
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:
Darkthrone said:
Ben en çok taxim toplantısında "FOR INVADORIA" bağırıp bira kaldırdığmız zamanı özledim yaa :)

Alp'in, Efe'nin, Murat'ın zamanıydı o zaman Alper. Geride kaldı. :)

lol, sen katılmıyorsun diye guild olarak buluşma yapılmadığını mı zannediyorsun? forumlara gir bir bak...
Sosyal ağlarda paylaş

fyra said:
DA2019 said:
Darkthrone said:

lol, sen katılmıyorsun diye guild olarak buluşma yapılmadığını mı zannediyorsun? forumlara gir bir bak...

Bilader invadoria forumlarını şöyle 10-20 sayfa geri al 2 sene öncesine felan.Sonra bak oradaki buluşmalara :) 30 kişi o nezih sessiz elit mekan olan (ozamanlar öyleydi) mihrimah sulanı en rezil bara çevirdik resmen :) en son ALP'in masaya birayı vurup elini havaya kaldırdığında for invadoria dediğini ve 10 kişinin bira kaldırdığını hatırlıyorum mesela. O mekana o günden sonra gidemedim.Rezervasyonu ben yaptırdığım için rezil olmuştum.Ama süperdi :)

p.s : açılan konu ile alakasız çok pardon ama güzel anıları konuşabiliceğimiz bir ortam kalmadı sağolsun devrim forum acc. kapattığı için. :))
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
fyra said:
DA2019 said:
Darkthrone said:

Bilader invadoria forumlarını şöyle 10-20 sayfa geri al 2 sene öncesine felan.Sonra bak oradaki buluşmalara :) 30 kişi o nezih sessiz elit mekan olan (ozamanlar öyleydi) mihrimah sulanı en rezil bara çevirdik resmen :) en son ALP'in masaya birayı vurup elini havaya kaldırdığında for invadoria dediğini ve 10 kişinin bira kaldırdığını hatırlıyorum mesela. O mekana o günden sonra gidemedim.Rezervasyonu ben yaptırdığım için rezil olmuştum.Ama süperdi :)

alper 2 sene önce diyorsun, o zaman raidler 40 kişi idi guild de aktif 60-70. 30 kişi normal. Ayrıca artık herkes istanbulda degil, ist-ankara-kıbrısa nerdeyse eşit olarak dağıldık.

not: ayrıca bir onceki postundaki yardım teklifin için teşekür ederim
Sosyal ağlarda paylaş

karıştırmışsınız yine ortalığı be iki dakikada :)

bırakın kim nasıl isterse öyle takılsın. Gereken açıklama yapılmış zaten WoW Invadoria guildi Invadoria GCnin bir parçası değildir artık diye. Yaptıkları kendi becerileri, kendi hataları.

Saygılar :)

Edit: verin şu alpere nargile ve birasınıda sussun gay
Sosyal ağlarda paylaş

Invadoria'nın, yani benim bildigim Invadoria'nın GC olarak resmen ayrılması ve acıklanması hos olmus da, bu isim değişikliği mevzusunu dile getirmiştim Despot GC Leader accountumu kapadıydı.

O değilde harbi güzeldi be Invadoria. CATASTROPHE'la yarışmalar falan, harbi o zaman daha bi eglenceliydi.

Su anki Invadoria nedir ne değildir haberim yok, ama öyle veya böyle marka olmus bir guild ve aslında olabileceginden cok daha kötü yerlerde. Bir oturup düşünmeli bence..
Sosyal ağlarda paylaş

Eski tadı yok artık BL nin ,eski oyuncularda yok .Eskiden bir türk guildi first kill yaptımı diğer türk guildlerinin masterları guildi tebrik ederdi.Yardımlaşma vardı o zamanlar , taktikler Vs. Şimdi ise adam ayartma var türk guildleri arasında birbirini çekemiyor insanlar başarılar kıskanılıyor olay resmen idrar yarışına döndü (:P).

Hanidir forumlara girmiyordum başarılı progreslerinden dolayı İnvadoria daki arkadaşları tebrik ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Konn said:
Invadoria'nın, yani benim bildigim Invadoria'nın GC olarak resmen ayrılması ve acıklanması hos olmus da, bu isim değişikliği mevzusunu dile getirmiştim Despot GC Leader accountumu kapadıydı.

O değilde harbi güzeldi be Invadoria. CATASTROPHE'la yarışmalar falan, harbi o zaman daha bi eglenceliydi.

Su anki Invadoria nedir ne değildir haberim yok, ama öyle veya böyle marka olmus bir guild ve aslında olabileceginden cok daha kötü yerlerde. Bir oturup düşünmeli bence..

Aq bwl donemindeki tatli rekabet gercekten guzeldi o dönem inva catas arasindaki. Neden inva bu hale geldi bilmiyorum ama bc cikisindan sonra cok kisi ayrildi. Şu an tamamen farkli bir kadro oluşmuş. Yolunuz açık olsun umarım kısa zamanda basamakları atlarsınız tekrardan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...