Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Desktop ile mi Laptop ile mi?

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Selamlar
Ben bu gidişle shadownbaneye alışamıcam o yüzden galiba DAOCa geri dönücem. Yeni paketleri almayı düşünmüyorum zaten elimdeki bilgisayarlarla da yeni paketleri kaldırabileceğimi sanmıyorum.
SI oynarken bilgisayarım gayet iyi kaldırıyordu da Atlantis için ne kadar kaldırır bilmiyorum.
Elimde iki bilgisayar alternatifi var şimdilik.
Biri SI oynadığım desktop bilgisayarım.
P4-1,7 - 512 DDRam 266 - 128mb. Asus 9600xt

ya da şu an kullandığım laptopum HP dv2172ea
Core 2 Duo T5500 1,66 GHz
2x512 MB DDR2 667 MHz
GeForceGo 7200 128 MB TurboCache

Laptopla oynamak sanki daha mı iyi olur?
Sosyal ağlarda paylaş

laptopla oynaman tahmınımce daha iyi olur ben kendı laptopumdan

Operating System: Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6000) (6000.vista_gdr.071009-1548)
Language: Turkish (Regional Setting: Turkish)
System Manufacturer: Intel Corporation
System Model: Crestline & ICH8M Chipset
BIOS: Ver 1.00PARTTBL
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7250 @ 2.00GHz (2 CPUs), ~2.0GHz
Memory: 2046MB RAM
Page File: 1064MB used, 3245MB available
Windows Dir: C:Windows
DirectX Version: DirectX 10

2 tane daoc acıp gram kasıntı olmadan oynayabılıorum masaustuylede oynarsın grafikleri kıstıgın taktirde fazlada kasacagını sannmıyorum modellemeleri golgeleri terraini classice cevirirsen tabii
Sosyal ağlarda paylaş

Ezmode said:
toa ile girilmiyo artk adsadfsada naptn abi desktop ile oynarsın grafiklerdenm kısıp bütün exp packleri kaldırır

TOA ile girilmiyo mu?
SI veya TOA üzerine catacombs ekleyip girebiliyorsun bildigim kadarıyla ille de son 2 pakti almak gerekmiyor bildigim kadarıyla
son pakedi kaldırcağını sanmıyorum bilgisayarın SI'yı gayet güzel kaldırıyordu ama çoook sular geçti altından.
50.lvl infilim vardı onla girip akşamları bir kaç saat takılayım rvr felan diyorum. Şİmdi bilgisayar alasım yok alacaksam warhammer çıkınca almayı tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış biliyor ya da hatırlıyor olabilirim.
Eskiden bir klasik client vardı bir SI client ve Bir tane de ToA çıkmıştı.
Diğer çıkan clientler(son 2 haric) önceki clieentların üzerine yüklenen eklenen şeyler şeklindeydi. Yani onların kendii clientleri yoktu.
Frontiers Catacombs vs. eger SI oynuyorsan SI üzerine ToA oynuyorsan onun üzerine kurulmuyor muydu.
Yani bugun SI clienini update ettiğimde o ToA yı da kapsamayacak, ToA bölgelerine giremeyeceğim yanlış mı biliyorum?

Bu arada ne bu serserverların hali nedir bööle.
65 kişi var yaaa
:(
Sosyal ağlarda paylaş

Benim laptopumun sistemi şöyle:

Intel Celeron 1.7 Ghz M İşlemci
512 MB Bellek
60 GB HDD
Ati x200 Ekran Kartı (128MB )
15'' TFT Renkli Ekran
56 Kbps (V.90) Fax / Modem
Entegre 10 / 100 Mbps Ethernet Bağlantısı
IEEE 802.11b/g Kablosuz Bağlantı
CD / DVD-ROM Okuyucu-Yazıcı
4 x USB (V. 2.0) Port
Türkçe Q klavye
Ses Kartı

Bir 512 MB ram de ben taktırdım. Yalnız ekran kartı ramden paylaşımlı. Yani 896mb ram kullanıyorum. Bu sistemle pek zorlanmadan labirentte dolaşabiliyorum. Tek tük taılmalar oluyor. 1-2 ayarı da kapattım ama görüntüde öyle çok büyük bir değişim yok. Tek sorun büyük kale savaşı gibi durumlarda takılmalar olabiliyor. Ama senin laptopta çok bir sorun olacağını zannetmiyorum.

Serverlardak bahsedecek olursam, classic serverların normallerden farkı TOA'nın olmaması ve buffların bir range'i olması. Bir de level 20den başlama olayı yok. Ben classic-midgard'dayım. Eğer classic oynamak istersen yardım edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

KAy' de bi tane 50.lvl infil'im var aslında yeniden karaker kasmayayım, çünkü yine infil yaparım
Onun yerine hafta sonları biraz karakteriadam edeyim akşamları takılayım diye düşünüyordum
15 günlük bedava olayı var ya ondan açtım bir tane denedim akşam Laptop acayip kıllattı
yeniden driver yükledim windowsu performans ayarlarına aldım oyunu da performans ayarlarına çektim öyle çalıştırabildim ama bir süre sonra kapanıyor ve camelotta hafif zorlanıyor.
RvR ya da raid'e gelebileceğini.
Ayrıca 10dk. sonra kendi kendine kapanıyor.
Çok da ısınıyor.
Sanırım desktopa kaldık
:(

Akşam herhalde format çekerim desktopa ve catacombs denerim durum uygun olursa açarım eski acc.mi
ya da açar denerim kalabalığa girmeden anlayamam çünkü.
KAy' de var mı guild vs. eğlence raid toplu işler vs.
ya da serverlar bağlıymış onla bağlantılı serverlarda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...