Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uefa: B.Leverkusen - Galatasaray (21.02.08)

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:
Barusso gol attı, bir "şeref" golü atmış olduk. İyi de oynamış Barusso, bu adamda kumaş var, sadece kiralamamız büyük şanssızlık, sene sonunda kapılabilir :S

galiba satın alma opsiyonu var barusso için sezon sonunda. zaten ilk röportajında demişti eğer iyi bi 2. yarı geçirirsem kalmak isterim diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Jandor said:
Ben diyeceğimi dedim...
Yetkililer gelip bu başlık altındaki tüm mesajlarınızı inceleyip banlanmanız gerektiğine karar vermezse sizin kullandığınız üslupa üstü kapalı annenize küfredeceğim hergün...
sakin ol abi
tarih tekerrürden ibarettir..elbet bizim elimize de koz geçecek ama biz bu kadar seviyesizleşmeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler yaptğınız ayıp 4 martta bizde orda 3 tane 4 tane yersek belkide burda rencide olan gs liler sırf sizin gibi 2 3 kişi yuzunden butun burda fb macını takip eden fb lilere saldırıcak sizde onlara saldıracaksınız olay cıkıcak banlana olucak topic kitlenicek bi suru sey olucak cidden gs den beklemiodum bu kdr kotu bi oyun keske turu gecebilselerdi
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye kişisel hakaret etmedim bu topicte, bana saldıranlara (nedense hep GS liler, hayret niye halbuki neden çözemedim)
cevap verdim sadece bir Leverkusen taraftarı olarak.
incelensin arkasındayım madem. topicte emeği geçen herkese,barbarez'e, kiessling'e, schneider'e, haggui'ye ve galatasaraya centilmen futbolundan dolayı teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Gözüme çarpan mesajları zaten ilettim adminlere, maalesef moderatörlerin ban yetkisi yok, ama tekrar bir inceleyip de gözden kaçanları da bulmak lazım.

Bu forumda defalarca söylendi hakaret küfür yasak diye. Bunu üstü kapalı ya da açık yapmışsınız farketmez. Küfür kısaltmaları yasak dendi, onları da kullananlar çıktı.

E artık bir yerden sonrasına yapacak bir şey yok mecbur ceza istiyoruz adminlerden.
Sosyal ağlarda paylaş

Of Slat bi git ya ilk maçta adamların üstünden geçtik kaç kere, golü atamayan ezikler var. GS iyi takım. Şanssız sakatlıklar falan oldu işte yine aptal bir kadro, Feldkamp'ın da hata yapacağı tuttu hezimet oldu. Kendi zaaflarınızı görün hala lideriz. Uzun sürmeyecek olabilir ama lige sizin önünüzdeysek genel performansta daha üstünüzdür.
Sosyal ağlarda paylaş

Slat said:
Hayır böyle olacağı belliydi zaten..

GS gruptan bile zor ve şansa çıktı, vasat bir takım olduğu ortada.. Hala gs şöyle iyi, ligin en iyi takımı bık bık yazıyordunuz, ders oldu size.. Gerçekleri görmenize yeter herhalde 5 gol artık..

Galatasaray ligin bana göre en iyi takımı, ligin en iyi futbolunu oynuyor, zaten.

Artık denecek bir söz kalmadı, Galatasaray ilk maçının cezasını ağır ödedi. Bu sezonki en kötü futboluydu.

Ancak şu bir problem oluşturabilir. Galatasaray gençlerden kurulu olduğu için bu ağır mağlubiyet lige yansıyabilir. Asıl buna önlem alınmalı, Leverkusen maçıyla uğraşmaktan önce.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
GS iyi takım. Şanssız sakatlıklar falan oldu işte yine aptal bir kadro, Feldkamp'ın da hata yapacağı tuttu hezimet oldu. Kendi zaaflarınızı görün hala lideriz. Uzun sürmeyecek olabilir ama lige sizin önünüzdeysek genel performansta daha üstünüzdür.

Hala lideriz iyiyiz diyorsunuz ayıp be..

Galatasaray'ın şu anki kadrosunun beş para etmez olduğunu görmek için illa başka takımlı mı olmak gerekiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Of Slat bi git ya ilk maçta adamların üstünden geçtik kaç kere, golü atamayan ezikler var. GS iyi takım. Şanssız sakatlıklar falan oldu işte yine aptal bir kadro, Feldkamp'ın da hata yapacağı tuttu hezimet oldu. Kendi zaaflarınızı görün hala lideriz. Uzun sürmeyecek olabilir ama lige sizin önünüzdeysek genel performansta daha üstünüzdür.

Malesef üstünden geçen takıma tur vermiyorlar neyse keske gs yenseydi olmadı ilerki maçlara bakınız
Sosyal ağlarda paylaş

Slat said:
Hala GS'ye Avrupa takımı diyebilecek olanın suratına osururum ben..

Avrupa takımı dediğin her sene birşeyler yapar Avrupa'da, bir kere uefa kupası ve süper kupa alıp da sonra saçma salak takımlardan ilkokul golü yiyen takım Avrupa takımı değildir..
arkadasım eğer sezon içinde avrupada ringe çıkıyorsan zaten avrupa takımı olmus oluyorsun..bu yüzden fazla gaz olup yüklenmeyin artık bitti maç
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

neremle güleym şaşırdım ZUAHAHAHAAH POAYSDHSUDSDHS OASIHNDUJeıbnwqeqqwewqtwq O RLY

GS AVRUPA TAKIMI ARKADAŞLAR
YA RLY
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan ve Ümit dışında gayet iyi bir kadromuz var.

Ayrıca paranızla övünmek de ezikliktir yani bizden kat kat gerideyken zengin başkan geldi sizi bu hale getirdi parasıyla. Bizim zengin başkanımız yok, gücümüzün yettiği kadroyu kuruyoruz. İstanbul Büyükşehi Belediyespor'a yenilen 15 yıldızlı kadronuz ligin en iyisiyse şu anda 8-10 puan farkla şampiyon olmalıydı. ama futbol öyle birşey değil işte.

Bi de hakkaten gidin yani düşenin dostu olmaz da ülkemiz de dolaylı yoldan rezil oldu bari üstüne maytap geçmeyin. Ayıp!
Sosyal ağlarda paylaş

Slat said:
Hala GS'ye Avrupa takımı diyebilecek olanın suratına osururum ben..

Avrupa takımı dediğin her sene birşeyler yapar Avrupa'da, bir kere uefa kupası ve süper kupa alıp da sonra saçma salak takımlardan ilkokul golü yiyen takım Avrupa takımı değildir..

Son 2-3 seneye göre değerlendirmemek lazım. GS hala nerdeyse diğer türk takımlarının toplamından fazla Avrupa maçı oynadı. O kupalardan sonra da avrupada çeyrek final gördü grup elemeleri geçti, son 2-3 sene öncesine kadar hala saygın bir kulüp statüsünde, rakiplerin korktuğu bir takımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Hakan ve Ümit dışında gayet iyi bir kadromuz var.

Ayrıca paranızla övünmek de ezikliktir yani bizden kat kat gerideyken zengin başkan geldi sizi bu hale getirdi parasıyla. Bizim zengin başkanımız yok, gücümüzün yettiği kadroyu kuruyoruz. İstanbul Büyükşehi Belediyespor'a yenilen 15 yıldızlı kadronuz ligin en iyisiyse şu anda 8-10 puan farkla şampiyon olmalıydı. ama futbol öyle birşey değil işte.

Bi de hakkaten gidin yani düşenin dostu olmaz da ülkemiz de dolaylı yoldan rezil oldu bari üstüne maytap geçmeyin. Ayıp!

nileeep koooşş...
cep harçlığı falan mı verelm
allahn fakir takımı işte ne bekliyosn ki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...