Jump to content
Aket-Atum

Dragonlance kitapları

Öne çıkan mesajlar

§ 31 Tem 2022, 07:13

Dragonlance okuduğumda ortaokuldaydım, şimdi ilk kitabı bulup çıkardım tekrar, okuyacağım bakalım.

Death Gate'i de düşünüyorum da, her kitap farklı dünya, ilginç karakterler filan güzeldi ama plot çok basitti sanki. Sonunda bu muymuş dedirtmişti. Nostalji faktörü var kesinlikle.

Bunların yazdıkları neredeyse her şeyi okumuşum bu arada, şuradan kontrol ettim: https://en.wikipedia.org/wiki/Margaret_Weis_bibliography

Chronicles, Legends, Death Gate ve Sovereign Stone aklımda iyi diye yer edinenler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 Tem 2022, 08:05

ben lisedeydim 1-2. şimdi okunmaz dfg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 Tem 2022, 08:15

Abi okumayın tekrar güzel anılar kalsın zihninizde, bozacaksınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 Tem 2022, 08:41

bende kitaplar duruyor ve hiçbir şey hatırlamıyorum ama üşengeçlikten tekrar okumak istesem bile okuyamam şu an

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 Tem 2022, 08:55

Ben hic okumadim ya, okudum tek fantazi kitabi hobbit sanirim, bir got'un ilk kitabi.

Ben bi sans verebilirim sanirim. Sizin lise'de okudugunuz etkiyi veremez simdi tabii de, okunmayacak kadar da cheesy degildir heralde, ilk 2 ucleme.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 Tem 2022, 10:40
2 saat önce, µh dedi ki:

Abi okumayın tekrar güzel anılar kalsın zihninizde, bozacaksınız.

Sırf bu yüzden açıp okumuyorum ben de 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 Tem 2022, 11:04
On 29.07.2022 at 19:08, GERGE dedi ki:

Bastım preorderı. Hiç beklemiyordum. İnşallah iyi satar da FR de geri döner.

Sen bakmisindir kesin, ben Dragons of Summer Flamede birakmistim. Diger kitaplari okumak gerekiyor mu bu yeni cikacak kitaptan once? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 Tem 2022, 11:29

İlk kitabı okuduğumda ilkokuldaydım sanırım. İnanılmaz etkilenmşitim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Ağu 2022, 05:41

negatif seylerin hepsi yazilmis ustune zaman yolculugu rotasini secmis olmalarini ekleyeyim. umarim war of the lance retconlayarak war of the lance heyecani kovalamiyorlardir. 

ayrica o kapak nedir? bana ilk ejderha mizragi kitabimi aldiran seylerden biri kapakti. larry elmore simdi nerede kac yasinda bilmiyorum da cizer mi kalmadi... nedir bu bastan savmalik. rezalet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...