Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragonlance kitapları

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

War of The Lance 348 AC'de başlıyor. Dragons of a Fallen Sun 421 AC (38 SC)'de geçiyor. [hline]A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world.

[Bu mesaj Magic tarafından 02 January 2004 01:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

SPOİLER

bi sitede laurana nın dragonlance le qualinestideki dragon u öldürmesinden önce marshall medan ın ona söylediği bir sözü BİN yıl öncede farklı bir şövalyeden (sturm) duyduğu yazıyor şaşırdım (bahsi geçen yazı lostlibrary dedki tanis yazısıdır)[hline]Aket Atum

Sosyal ağlarda paylaş

SPOILER !!!!!

Laurana öldürüyor canım
ama lauraanın elf olduğu gerçeği ile yüzleşmen lazım bone
yan sturm ölüyor yıllar sonra nacizane ablamız mükemmel bi ölümle dragonlar birlikte düşüyor. Ama yazık oluyor qualinesti'ye. BEn en çok dwarf'lara üzülmüştüm[hline]bilinçli toplumun
kurallara ihtiyacı olmayacağı gibi
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

SPOILER DEGIL AMA GENEDE OKUMAYIN :p
1- Sturm neyi olduruyo hayatinda dragon oldurmus adam degil :p
2- Lauranada dragonu WOS da yesil dragonlordu olduruyor berilhede hatirlamiorum ismini yesil olcedgini anlayinca verebilcegi en fazla hasari verip ortami darmadaga ediyor
tunel kazan dwarflar oluyor ondan bahsediyorsunuz sanirim

bide yas olayina gelince
sturm oldukden sonradan hesaplasak bile ki buna raistlinin ve caramonun oldugu zamanida katalim
WOS da Palin hayatta oluyor demekki Caramonla Tikanin cocugu oldu falandi filandi desek bile ki Caramon hala hayatta oluyor ilk kitapda aradan 100 yle bile gecemez yanlis okumus yada yanlis anlamis olmaniz laizm[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...
Sosyal ağlarda paylaş

spo
zaten caramon 70 80 falandı merdivenden düşünce.
çok zaman geçmio yani aradan.
laurana ölüo ewet kusura bakmayın :p
dragonu da öldürüo hani lost star ile öldürüo hatta.[signature][hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

SPOİLLER var içinde!!
Usta merdivenden düşmek değil de caramon kalp krizi geçirip ölüyordu ya bole birden bire tası önünde görünce..Yani Gilthas dene herif de çok geç buldu benliğini ha halkı exile edildi herif kendine geldi..Şimdi bu kitabın devamı da aslında güzel olur ha Ansalon hakimiyeti için Minotaurlarla savaşan insan-*elf-dwarf birliği falan[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

tunca oraları geçmiş olmamız lazım
bu adam böyle simdi sagda solda şifa aramaya başladı,
hatta fionanın sevgilisi öldü işte kitabın sonunda
wyvern lerle kaçtılar[signature][hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

karman çorman oldu dl,en son karmaşsanın arifesini okudum,umarım şu aptal dragonları yenince seriyi devam ettirmezler,eski aldığım zevki kesinlikle alamıyorum,ejderhan kuralları fln güzeldi,helede yaptıkları ilk ejderhanın başıan gelenler hatırlamaları.(tas'ın bi kitapta içine girip ejderhanları korkuttuğu maket ejdrhanın nerden çıktığı hep merak etmiştim)[signature][hline]"In blossom today, then scattered:
Life is so like a delicate flower.
How can one expect the fragrance
To last for ever?
- Admiral Onishi Takijiro
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...