Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Laroxyl

Cynthia

Öne çıkan mesajlar

Cynthia said:
reçete ile mi satılır? eczanenin birine girdiğim gibi alabilir miyim?

veya eczacıya "abla uyku uyuyamıyorum ben, şu ayarda bir şey versene hı?" desem tepkisi ne olur? dileğimi gerçekleştirme yetkisi var mıdır?

hadi yardım..

uyku uyuyamıyorum.

gereksiz sözcük kullanımı.

(össci gençlik işbaşında)
Sosyal ağlarda paylaş

eller, ayaklar ve koltuk altnda aşırı terleme mevcut bende öyle böyle değil yani bildiğiniz hayvan gibi terleme o sebeple yeni kullanmaya başladım daha doğrusu ameliyat ile tedaviden önce bu tarz yöntemlere başvurmayı düşündük çünkü ameliyat en son çözüm. ilacın sempatik sinir sistemini kontrol altına alıyor ki terleme oranı ciddi şekilde azaldı. 10 mg lıklardan kullanıyorum günde 1 defa olmak üzere. felaket uyku yapıyor yalnız 12 saat uyuduğumu bilirim. ilaç reçetesiz satılıyor 2 ytlden ucuz. sırf miskinlik özelliğinden dolayı da ilacı bırakabilirim. alışmaya çalışıyorum bakalım uyku olayına olmadı bırakıcam :)
Sosyal ağlarda paylaş

trisiklik antidepresan etkenide amitriptilin normal gidip alınabilir yada normal sağlık ocağı doktoruda yazabilir

ucuz çünkü eski bir ilaç

iştahı arttırır seratonin reuptake ini arttırdığı için
uyuşukluk uykuya eğilimide arttırır ama uyku problemi için kullanıcaksan başka bir doktora başvurman daha yararlı olur çünkü daha etkili ilaçlar var uyku için

edit: terleme üzerine etkileri parasempatik sistemi baskılayarak oluyor(antikolinerjik etki)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...