Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İllidan Down By Revolution

drerd

Öne çıkan mesajlar

Tebrikler.

Bu uzun zmaan uğraş isteyen bir durum. Bildiğim üzere baya uzun yorucu vede stresli bir olayın içinden sevinç ile ayrıldığınıza sevindim. BU forumdakia tartışmaları boş verip yada laf ebeliklerinin bırakılıpta bir Türk guildinin başarısının alkışlanması yerine eleştri yaparn arkadaşlara bir nevi cevabınız olduğunu düşünüyorum. Bir wow oynayan türk olarak sizlerle guru duyduğumu açıkça belirtmek isterim. Başarılarınızın devamını dilerim ...
Sosyal ağlarda paylaş

Poring said:
fon müzii calar* Haydarinna rinna rinna rinanaaaay

M adem kötüsün iyi olmaya calisma
i stersen hep kötü kal
R azı ol kaderine laf yemeye alisma
A nca sen haydarbasin kalkani al
U lan celenayla sakin dalasma
L üzum yok boyle seylere...

(cinasli kafiye aaab) auhsduhıasd
Revolution'daki diger insanlar da zekasal olarak bu seviyedeyse cidden cok zor bisey basarmissiniz, kutlarim.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Poring said:
fon müzii calar* Haydarinna rinna rinna rinanaaaay

M adem kötüsün iyi olmaya calisma
i stersen hep kötü kal
R azı ol kaderine laf yemeye alisma
A nca sen haydarbasin kalkani al
U lan celenayla sakin dalasma
L üzum yok boyle seylere...

(cinasli kafiye aaab) auhsduhıasd
Revolution'da diger insanlar da zekasal olarak bu seviyedeyse cidden cok zor bisey basarmissiniz, kutlarim.

penth 3 5 yas esprileriyle ayar gereksiz ayar verme caban mantiksiz
miraul denen adamin 35 tane chari war ve hard gamer denilebilir yane
Sosyal ağlarda paylaş

Balonlara takılanlar ilginç.. bak yok bende

Zeka seviyemizle ilgilenen arkadaşımızıda anlamak zor,
en katı kuralların uygulandığı kendi başına bir çok başarı almış guild üyesi olmayan bir adamın hareketlerınden guildin tamamına giydirmen kendi seviyendense özür dilemen gerekir.. değilse sende özünde ve sözünde KO çısın....

Tbc öncesi contentide ilk biz bitirmiştik şimdi de öyle oldu biraz arkasını aranırsa kim ve ne olduğumuzu bilen ve hatırlayanlar çıkar.. Sağdan soldan ayara şahlanan yurdum insanına eçiş büçüş komplexli tavırlardan vazgeçmeleri dileğiyle ..

Neymiş tüm üyeleri türk olupta gudubet bir internet alt yapısıyla disiplin içinde bu işler yapılabilirmiş.

Poring bu foruma daha fazla mesaj yazma, buna cevap bile yazma..

Ps: Bütün arkadaşlarımızı tek tek tebrik ediyorum.. Sayın Cl ss de pek hoş çıkmışım mersi..

Charda
Çakma Q
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...