Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

lag sorunu hiç olmuyo allah nazardan saklasın 150 ms yi gecmiyo
herşey gelişti harika oldu oyun. oyunun en iyi yanı orijinal orta dünya yani yüzüklern efendisindeki heryere gideblrsiniz oyun çok eğlenceli herkes gelsn :)) aylk 9 dolar sadece ilk hafta bedava grafikler efsane dx10 ile oynuyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

player sayısı çoğaldı bu aralar çok
landroval dayım ben minstrel açtım yeni lvl 8 im çok eğlenceli
bu arada msye nası bakılıyo bilmiyorum oyun içi ama tkladığım an oluyo büyüler falan wow oynuyodm bn lag sorununun 10 da biri yok bunda efsane güzel oyun herkese kefilim başlayın
Sosyal ağlarda paylaş

Ezmode said:
player sayısı çoğaldı bu aralar çok
landroval dayım ben minstrel açtım yeni lvl 8 im çok eğlenceli
bu arada msye nası bakılıyo bilmiyorum oyun içi ama tkladığım an oluyo büyüler falan wow oynuyodm bn lag sorununun 10 da biri yok bunda efsane güzel oyun herkese kefilim başlayın

lvl 50 minstreli olan ve 14 nisan 2007 den beri oyunu oynamış biri olarak söyleyebilirimki minstrel yanında bir arkadaşın olmazsa lvl 20 den itibaren çok zorlanacağın bir char oluyor.

neden dersen normal fellow olmayan görevleri yapmak minstrelin düşün dps ile mümkün değil gibi.birde yardım arayınca o görev solo diyen tipler olduğu için cok moral bozuyor.fakat fellow görevler için hiç beklemezsin bile.herkes minstrel arar fellow görevler için.
Sosyal ağlarda paylaş

Saatlerce Minstrel bekledigimizi biliyorum hatta party i bölüp herkesi bir bölgeye gönderip tek tek bağıyorduk minstrel bulucaz diye. Çok az minstrel oyuncusu vardı yada bize denk gelmiyordu.

Birde Mpvp i adam edemediklerini tahmin ediyorum hala ?! değişen birşey varmı mpvp de misal hala 20sn root da kalıp kafanıza dpsler yağıyormu?
Sosyal ağlarda paylaş

hunter lrm isen pvmp de kralsın ama diğer charlar için oynanmıyor.

minstrelin secilmeme nedeni yukarıda bahsettiğim neden.dps düşük mob kesemiyoruz.fakat kanka bir dost varsa 2 kişi deli dolu oynarsınız oyunu.tek kasmak imkansız ben bilse idim seçmezdim.nasıl lvl 50 oldun dersen kankam sayesinde 8 saat kastığımızı bilirim.

healer char düşük dps olur zaten diyenlere oyunda öyle ise ozaman champion ile hunterdeki hayvani dps vurmayı kaldırın adam 2 ok ile koskoca 1 k lık mobu indiriyor.benim sazım 100 birim vurabiliyor.kısaca ben 10 kere saz calacam o sırada zaten yanıma geliyor mob ve heal ediyorum kendi kendimi.öte yandan allahın hunterı 2 okla coktan başka diyarlara yol almış oluyor.

healer olayı için guild wars ile tabula rasa yı tavsiye ederim.healer charlar cok güzel görev yapabiliyorlar ve zorlanma diye bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende oyun release olduktan sonra 3-4 ay oynadım,hatta odiflame ile aynı guilddeydik(sym.. knights),sonra nolduysa bende dahil herkes oyundan baydı teker teker birakmaya başladı,hatta bizim guildde ilk 50 sınırına gelen bir arkadaşımız sayesinde a.h. de iyi kazık atmıştık millete :D,pvp olayında bi değişiklik olursa,kötü taraf da oyuna dahil edilirse bi kaç kişi geri dönmeyi planlıyoruz,tabi age of conan ve warhammer online çıkmadan önce yapılmaıs gerek bu değişikliğin:)
Sosyal ağlarda paylaş

Beta testinde oynadım, lvl 30 loremaster ve hunterla, çok zevkliydi, grafikler de çok iyiydi sırf bu sebepten satın almadım. Çok zamanımı alacak diyer...
lakin şimdi ucuzlamış da... ama hala kötü taraf oyunda yok, ağırlık hep pvm üzerine, tamam çok başarılı ama.. Sanki birşeyler eksik...
biraz ultimadan biraz wowdan alsalar tamamdır...
gerçi kadro işi bu işler, wow un inanılmaz bir ekibi ve geliri var ama bu daha çok yeni
hayırlısı ne diyelim...
Sosyal ağlarda paylaş

Lotro'nun wowdan alicagi pek yok,git o kitabi bitir falan fisman..grafik,questler,world build hakikaten guzel.Ama chari kasmaktan baska yaptigin bir sey yok aynen wow gibi bosa zaman harcamis oluyorsun.O pvm yi duzeltmedikleri surece gun gectikce oyuncu kaybetmeye mahkum bi baska oyun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...