Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Konu açmak istemediğim ve arena gear topladığım için burdan soruyorum:

Druid imle çok az arena yaptım, yaptığim zamanlarda da res. diye birşey yoktu ya da pek önemsemiyorduk sanırım. Şu anda üzerimde bir season 1, iki season 2 var. Kalan parçalarda head ve leg. 70k+ da honor puanım birikti. Soru açık, ne alsam daha yararlı olur?

not: Çok hesap kitap yaptım, az çok birşeyler belirledim ama, farklı bakış açılarını da görmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dreagloth, durmadan honor kas. elini taşın altına koy, sadece battleground farmla, en az full S2 ol, en iyi trinketleri, enchantları, gemleri diz ve arenaya başla. Sağlam başla yani. Ama bu demek değil ki haftada on maç yapıp statik puan almamazlık yapma, al.
Sosyal ağlarda paylaş

özürlülerle oynamaktan gına geldi.
burning legion da 2v2 bilen healer yok. diyip özetleyim olayı.

hunter-druide karşı oynarken druid 10% hp gidip stuni kaçmak için 100% hp li hutnere atan palalarla.
karşı takımın dpserine cyclone atıp bütün mapi full mana koşan druidlerle oynuyorum.
kafası beyni çalışan 90+ iq adam görmedim 40 healer değiştirdim.
atmışsın cyclone gel iki moonfire at, gel bi chargela, gel bi wrath at bir boka yara, elini gözünü kullan.

gına geldi, oyundan soğudum ya 10 gündür.
Sosyal ağlarda paylaş

benim iyiden kastım el,göz,koordinasyonuna sahip ve beyni çalışan.

senin cümlendeki 2. iyi den kasıt = iyi gearli, yada 7 aydır pvp yapıp s3,s4 toplayabilmiş.

yok öyle diilse zaten anlama zorlugu çekip ayar verdiğini sanıyosun demektir.

guardianlar var, 4xs2,1xs4, hepsi epic gem enchant.
bu şekil 30 dan fazla s3s4war/s3s4druid takımı yedim.
surda 1 aydır pvp yapıyor olmasam zaten. dogru healeri bulmuş olsam. gelip şuraya yazmam bile de. işte yeni migrate/yeni pvp. muhattap oluyoruz coluk cocukla.
Sosyal ağlarda paylaş

2v2 giriyorum resto druid ile, rogue'um ben.

vengeful shouldera sahip dps+heal takımları çoğu zaman alıyoruz, warlock/druid, warlock/paladin, warlock/shaman, warrior/shaman-pala vs

ama 2 dps takımlarda yamuluyoruz :/ beni cc'Ye sokup druidi feci üzüyorlar. genelde ben birini indirmeye saniyeler kala druidim yatıyor, sonrasında çevirmek imkansıza yakın oluyor tabi. bakalım nasıl halledecez 2dps teamleri. :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...