Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

KingOfLoss said:
-Wissy said:
2366 gordum RMP ile. Ilk kez Rogue oynuyorum hayatimda. Normal.

edit : cikip da ay aslinda ordaki is mage'de priest'de ayol mu oldu simdi? druid ezmode rmp komplike dediniz diye hirslandik yaptik. s4'de de acarim bir mage/priest onlarla da yaparim suscaksan.

Yahu, RMP OP, ama takımın iyiyse yaparsın ratingini, hebele rmp çıkamaz yukarı, çıkıyorsa sen de hebelesın o zaman. Bu mu yani mantık? Hala daha zor setup söylemeni bekliyoruz. RMPden daha komplike setup, haydi türkiye.

Sarhos musun arkadasim?

RMP'den komplike ve daha kritik oyunculuk gerektiren top rating setuplar :
Rogue Warrior Druid
Warrior Mage Druid
Lock Rogue Druid
Rogue Rogue Lock
Hunter Lock Druid
..
.
RMP'yi easy mode yapan sey positioning istememesi zaten. Butun setuplar en azindan map usage istiyor. RMP'de sadece kendi combolarini yapman onemli, rakibe initiate vermeyen bir setup. Bu yuzden easy mode.
Sosyal ağlarda paylaş

Git mage yada priest oyna rmp'de. Sen yapış target'a dmg ver classı oynayıp, rmpde positioning yok diyorsan zaten bence zamanını harcama insanların.

daha 10 sayfa önce sen demedin mi evet rmpde positioning var ama "positioning kolay, herkes yapıyor" tadında birşeyler? birbirini tutsun dedklerin.
Sosyal ağlarda paylaş

Geç canım, önce positioning kolay, vıdı vıdı herkes yapıyor dedin, sonra ben bu oyunda yapılan en zor şey positioning deyince "herkes positioning yapıyor" dedin. Yapsanıza biraz positioning, rank 1 cyclone go go.

Ps: Niye top notch maçlarda adam akıllı rmp görmüyoruz artık ayrıca ya, var mı bilen? gözlere şölendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ühüüüü
ağlıorm ben şimdi bakın

arkadaşımla şu arena neymiş deneyelim dedik.
5 parça merci almış kılıçları almış hemo olmuş rog kendisi, pek alışamadı karaktere gercı.

bende 2 parca merci var başka bı bok yok =)
420 spell damage
30 crit
130 resi
6k can var
tırt yane
bide fire ım.

Girdik 3 maç yaptık 2 si skirmish
warlock druid geldi bi, hani bitanesi gelse yeterdi o druid ne ole rejuvu benım dps imden fazla

mage paladin geldi,
vuramadim mage e.Ya adam dmg almadı,sövdüm çok

paladin hunter geldi, benim hatamdan sanırım kaybettik.
3 maç
3 loss
dedim ki aga item yapalım, biraz alışalım ole gelelim :P

Bune yaaaa dövdüler
ühühühü
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
RMP sampiyon oldu WWI'de 36k $ odul aldi. Daha top notch var mi?

en imba setup RMP zaten canım. Düz bir oyunda onu alabilecek bir setupı istediği yerde durdurursa hemen işini bitirebilen bir setup rmp. OP. Roguelara gelecek bir nerfle biraz düşmesini umuyorum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...