Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf Tiger Tank

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Eh size ufak eğlencelik bilgi... Teyzem şu an Hollanda'da yaşıyor, onun arkadaşının babası savaşta Sherman sürücüsüymüş. Normandiya öncesi bunlara "Olm Almanların elinde 10.000den fazla Tiger var" falan diye istihbarat geliyormuş, sonra olaya girmeden Tiger ile karşılaşıldığında kullanılacak "Rules of Engagement (Çarpışma Kuralları)" vermişler.

Tigerla kafa kafaya karşılaşınca: Geri çekil, mevzi al, mümkünse top veya hava desteği çağır.

Tigerı yandan görünce: Yürür aksam veya tarete zırh delici mermiyle saldır, geri çekil, mevzilenerek korun, destek çağır.

Tigerı arkadan görünce: Motor bölgesine seri halde zırh delici mermi ile ateş aç, destek çağır.

Aynı zamanda Tiger ile karşılaşıldığında daima sayı üstünlüğü kurup etrafından manevra yaparak arkasına geçmeye çalışmalarını da söylemişler.

Elemana Tiger görmek kısmet olmamış ama bol miktarda Alman piyadesi ve Panzer IV olduğunu tahmin ettiğim tanklarla karşılaşmışlar, "Canını kurtarmaya çalışırken karşındakinin ne olduğuna bakmıyorsun, nişan alan da ben değildim banane" şeklinde bir yaklaşımı vardı abinin. Bir de "Herhalde acayip bir tecrübedir" deyince, "Yerimi seve seve sana verirdim" demişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...