Jump to content
pekaziz

Grup - Albüm Tanıtma Köşesi

Öne çıkan mesajlar

§ 25 Nis 2016, 10:17
.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2016, 14:09
king gizzard and the lizard wizard

60'lar, psychedelic rock, garage rock dendiğinde kendinizi içinde hissediyorsanız 2010 kuruluşlu bu avustralya grubunu denemenizi tavsiye ederim. bu yıl yaptıkları nonagon infinity grubun 8. albumleri oluyor. buradaki people vultures isimli parça bugünlerde her yerde bol bol dönüyor. rastlamış olmanız da muhtemel.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/2/29/Nonagon_Infinity.png/220px-Nonagon_Infinity.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Nis 2019, 09:24

Selamlar!

Kadıköylüyüz ve progresif rock/metal yapıyoruz. Ben grubun davulcusu ve amatör prodüktörü Deniz.

Albümümüz taze ve ev yapımı. İleride ünlü olursak eşinize dostunuza "ben bunları sen bebeyken dinliyodum" diye satabilmek için ilk dinleyicilerimizden olabilirsiniz!

Umarız beğenin, ama beğenmeyip "üf bu ne akyu" deseniz bile güzelim fikirlerinizi buraya/bana yazın.

Sevgiler.

Spotify:

YouTube'da playlist formatında ful albüm

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Nis 2019, 12:11

Eneeee Deniz napiyün lan. Mert mi söyledi buraya da aç diye? Ayrı başlık da başlatalım size olmadı, bu topic'de kaynamasın.

Diyecektim ki sen zaten açmışsın sdfs.

-Deno- tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Nis 2021, 16:20

Arkadaşlar, yakın zamanda klibinde aktörlük yaptığım bir müzik grubunu tanıtmak istiyorum.

BIPOLAR ARCHITECTURE - Progressive Post Metal Band

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Nis 2021, 16:28

Bu grubun vokalisti sarp benim çocukluk arkadaşım, aynı mahallede büyüdük aynı okullara gittik hep herifle minyon tipiyle öküz gibi brütal yapıyordu biz basket falan oynarken sdfsa. Sağlam death yapıyorlardı heretic soulla sonra takip etmemiştim hiç, baya kaliteyi artırmış görmeyeli 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Nis 2021, 16:31

Hadi ya, abi Sarp benim yakın arkadaşım, seni de tanıyorumdur belki, Pendik'te zaman geçirdim baya 😄 Prodüksiyonu zenginleşti yaptığı işlerin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Nis 2021, 16:46

Bizim pendik jenerasyonu çok iyiydi ya belki tanışıyoruzdur, sarpla konuşursan Astuğ un selamı var de seneler oldu görüşmeyeli onunla 😃

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Nis 2021, 17:28

Yok tanışmamışız abi, tamam söylerim ^^

downwhereiam tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Oca 2022, 15:59

abi hayırlı olsun, baya intro buralar herhalde diye dinledim sonra bitti parça. benim genel kültür seviyem yetemedi galiba 😞

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Oca 2022, 16:27

Bütün albümün introsu o track 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Oca 2022, 18:29

hahah şimdi oldu spotiden 2. parça Nevin'i dinleyince mana kazandı 🙂 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Oca 2022, 07:54

👌

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Mar 2022, 09:05

She Past Away

Yazoo Situation eski remix ararken çıktı karşıma, nasıl ya türkçe bu şarkı dedim eskiler geldi hislerime, parçalar cure esintileriyle sanki 80 lerde bestelenip yeni çıkarılmış gibi. 👍😁

Dinleyen seven varmıdır gothic dark punk rock denir herhalde türüne. Narin Yalnızlık, Soluk,  Durdu Dünya, Ruh, Ritüel, Ağıt, Uçtu Belirsizliğe, Hayaller. beğendiğim parçalar. konser vermedikleri ülke kalmamış.

spacer.png

FCPf2A8WEAgbf9P.jpgspacer.png

GreenPeace77 tarafından düzenlendi
resim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...