Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bağlantı problemi ile ilgili

Tssunami

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar

Baya bir konu açılmış olabilir bu problem ile ilgili fakat benimki biraz farklı olarak kabul ediyorum ve sorunumu paylaşmak istedim çünki hala bir çözüm bulabilmiş değilim.

Sorunuma gelince

Yf ile oyuna girdiğinizde gayet güzel 160 70 lerde olan bir ping ile oynuyorsunuz çok güzel. Fakat 25 man raidlere girdiğinizde trash larda değilde boss fighta girince birden kitleniyorsunuz ve yaklaşık 10 sn geriden oyunu takip ediyorsunuz bu birincisi

Normal ttnet bağlantısı ile bağlandığım zaman oda ortalama 200 250 ms ile oynuyorum, tabi herzaman değil tt net ile girdiğim zaman ona girer girmez bir kitlenme meydana geliyor wowdan ping bile goremiyorum hemen dc oluyorum o derece. Fakat arada o problem olmuyor ama 25 man raide alınınca direk kitleniyorum bundada . Bu sorunlar için format atım wowu repair etim addonları yeniledim fakat hala devam etmekte sorun herhangi bir düşüncesi olupta sorunu çözebileceğim arkadaşlardan yardım bekliyorum . Şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

basit birkaç detay var, bedava kullanıyorsan bu gayet normal çünkü bandwidth 64 kbps. basic package kullanıyorsan yfyi açtığında çıkan penceredeki sliderı 256ya getirmek lazım, paralıya geçsen bile 64de kalıyor bu sanırım. bu da düzeltmezse config.wtf dosyasını açıp SET FixLag "1" eklemeyi dene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...