Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 4

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:
pripyatta zaten çarpışan arabaların ordan başka bi yer imkansız gibi, her yeri denedim ya çapraz ateş yada kaçamayacağın el bombaları

çarpışan arabaların arkasında ağaçların dibine yatıp radyasyon sınırında takılıyosun kimse ellemiyo, helikopter gelincede sırtlanıyosun amcayı gidiyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Garadia said:
Sparkcaster said:
pripyatta zaten çarpışan arabaların ordan başka bi yer imkansız gibi, her yeri denedim ya çapraz ateş yada kaçamayacağın el bombaları

çarpışan arabaların arkasında ağaçların dibine yatıp radyasyon sınırında takılıyosun kimse ellemiyo, helikopter gelincede sırtlanıyosun amcayı gidiyosun

e bu seferde amcayı tüketiyorlar hemen
Sosyal ağlarda paylaş

amca ölümsüz değil mi ?
ben adamlar gelmeden önce alanın en dibinden binalara bakınca sağda kalan yere gidip apartmanın oradaki bir girintiye girdim.

birkaç gün boyunca köpek sesi duyunca irkildim hafiften ama, bazen bir bazen 4-5 tane geliyor hav hav diye, ha şurdan geldi ha şöyle gelecek diye stres yapıyorsunuz.

arada bir de bomba falan atıyorlar, o da kritik nokta.

helikopter inene kadar yandan çıkıp çıkıp öldürdüm herkesi, arkadan kimse gelmiyordu (yeşillikli kısma baktığınızı varsayıyorum), helikopter gelince de mümkün olduğunca az vurulmaya çalışıp amcaya koştum, ilk helikopter inene kadar dayanışımda başardım.

5 saat falan sürdü, bu dediğim taktik de son 1.5 saati falandır tahminen.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aylar sonra tekrar oynamaya başladım.

Abi o ltn. price görevi nedir ya offfff. Normalda oynamıştım ilk seferde şimdi veterandayım imkansız bu görev. Allah kahretsin.

Var mı iyi pozisyon. Mermi yetmiyor, mermi yetse tango bitmiyor, tango bitse itler ısırıyor offffff.

2 kere dayandım helikoptere kadar koşa koşa aldım sırtıma bam yatırdılar yine
Sosyal ağlarda paylaş

Heh googledan aratıp Buldum

"
"""""""""""The memory address that contains the CoD4 XP has been located, and you can now modify it, making leveling up a much faster and easier process. This means that you can easily get the Commander Rank within a few hours of buying the game, and you can unlock all perks and weapons.

The memory address needed is: CBF0E68

You can use a tool such as Tsearch to edit the value of that address (your XP), so that you’ll only need one XP to get to the new CoD 4 rank.

Here’s how: open Tsearch, start a new script, enter the memory address, then enter in the XP you would like. Keep in mind - you’ll want to back up your Call of Duty 4 profile just in case something goes wrong - YOU HAVE BEEN WARNED!

More details: if you just want to quickly go up a level, take your current XP from the Rank screen in the multiplayer mode, then add the amount of XP you will need to go up a level. You’ll want to subtract one or two XP in order to make it easy to gain a level. Then, go online and kill someone, or get an assist - BAM! - instant level up, and possibly a new rank.

Overkill perk, here you come!"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
multiplayerını yeni oynama imkanım oldu.
çok karışık geldi bana hiç bişi anlamadım.
pat pat ölüp duruyorum.
doğar doğmaz bombayla patlayıp ölüyorum.
sağıma soluma dikkat eden bir insanım ama sürekli arkamdan adam çıkıp vuruyor beni.

oyunun beni en çok zorlayan kısmı şu,
oyun kekeme gibi çalışıyor, kesik kesik oynadığım için iyi nişan alamıyorum çok zorluyor.
nedenini anlamadım, halbuki pc'nin rahat kaldırabilmesi lazım cod4'ü.

achievement felan var mıydı oyunnda, singleplayer oynamam gerekiyor mu steam versiyonunda?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...