Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce dünya da ki en aşmış kişilik?

Aegean

Öne çıkan mesajlar

bill gates tabii ki

ama öbür taraftan bakarsanız tiibetteki keşişlerin arasından da çıkabilir birisi.

ya Todd Lockwood (3rd ed. D&D için illustrasyonlar yapan ressam)[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Only fear can block the way. -"Iron-Tail" Fratley
Sosyal ağlarda paylaş

ben nukemi aday olarak gösteriyorum ama azmış olarak=)

said:
Nukem_Verite, 17 Mart 2003 23:10 tarihinde demiş ki:
aşmışı azmış olarak okuyup
sezen cumhur önal ve fısfıs ismail ikilisini yazmak için girdiğimden
ben sanırım[hline]dark-dr, 20 Ağustos 2001 15:37 tarihinde demiş ki:
LOOK DUDE IM LOGGING FROM ***IN TURKEY AND I PING 640. TODAY I PING 200 SO I PK PPL GOT THAT?

said:
Nukem_Verite, 16 Mart 2003 13:19 tarihinde demiş ki:
yaprağımı daha ona benzeyen argo kelime olarak okuyup sabahın köründe şiirin içine ettiğim için özür dilerim

kızmak olmasın nukem ama sende bişiler var=)[hline]I’ve stuck in my past,I’ve stuck in my future,
Wouldn’t you save me from myself?
My life’s like an old structure,waiting to be restored,
Do I have to wait until the end?
Sosyal ağlarda paylaş

abi yaşamayanlar diyosanız eğer bende bisürü isim var
bi kere Leonarda Da Vinci
sora Yunus Emre
Goethe
Dante
Tarihçi Herodot (ekmek teknesi mi ne ondaki tip diil orjinal Herodot)
ne biliiim bisürü bisürü kişi var birbirinden aşmış...[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Only fear can block the way. -"Iron-Tail" Fratley
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Tesla'nın yaptığı 4-5 deney halen teknoloji sıkıntısı nedeniyle incelenememekte, bilmem biliyor muydunuz bunu..

Hatta bir tanesinde ( yanlış hatırlıyor olabilirim ) Hawaii ye kar falan yağmış.

Hawkings 'i de diyecektim, sonra Tesla diye çevirdim. Hawkings'in de hastalığı geçirip, sandalyeye bağımlı kaldıktan sonra 'Bu benim evreni çözmemi daha kolaylaştırdı, çünkü düşünebilmemi kuvvetlendirdi.' gibi bir söz söylemesi de kalbimden vurmuştur.

[hline]
Ethernass..
Oyuncuların geliştirdiği dünya..

www.ethernass.com

[Bu mesaj ShARkY tarafından 18 Mart 2003 00:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyumu her zamankı gıbı Mustafa Kemal Ataturk e kullanıyorum bu mılletı nerden nerıye getırdı ve sız onu hatırlamıyorsunuz acaba o olmasaydı su anda bunları yazabılıyormuyduk acaba(Ogretmen cumlesı gıbı oldu :)) bence Turk mılletıne o devırde laf dınletmek ve o sıkıntılardan cıkmak insana "aşmış" lakabını kazandırır
ıkıncı secenegım Fatıh sultan Mehmet ve buna yorum bıle yapmıycam he ılle yasayan bırı dıyorsanız Usama Bin Ladin diyorum tabi hala yasıyorsa :D adam tum dunyanın bır numaralı dokunulmaz terorıstını teror kullanarak soke ettı gercı olayda olen masumları saymassak bence bu adamda asmıstır ama bence ucakları WTC ye ındırmek yerıne bırını Beyaz saraya Bırınıde Ozgurluk anıtına Indırebılırdı :) boyle hem Amerıkanın manevıyatı buyuk bır sembolu yok olurdu hemde dunyanın en buyuk terorıstının evı! yıkılırdı ve yuzlerce masum olmezdı[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Suiko Dragon
UDIC (Ultima Dragons Internet Chapter)
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...