Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayın Podcast'i üzerine..

Sam

Öne çıkan mesajlar

eregorn2 said:
yaw bu gün server a bi girdim saçma sapan bişile karşılaştım... elinde shield ı ve either hand weaponu olan karakterimde sağdece axe vardı... itemlarım nereye gitti biliom... o axe nerden geldi onuda bilmiom...

Rollback olabilir, birkaç sefer başıma geldi.

Server crash olduğunda, 2 - 3 dakika geri alıyorlar, bıraktığın gibi olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:
yaw bu gün server a bi girdim saçma sapan bişile karşılaştım... elinde shield ı ve either hand weaponu olan karakterimde sağdece axe vardı... itemlarım nereye gitti biliom... o axe nerden geldi onuda bilmiom...

Banada aynısı oldu. Bir quest var 4 farklı silah veriyor 3 tanesi düşük dps de lvl 11 one hand axe ve her biri farklı statlara sahip olan, 4. olanda one hand axe fakat lvl 11 olmasına rağmen 24dps yani aslında two hand axe olması lazım ama bug olmuş (great weapon yazmıyor ve shield takabiliyordun). Bu one hand axe ve shield kullanıyordum. Server maintenance bittikten ve patch geldikten sonra düzeltmişler bu silahı ve two hand axe e dönüştürmüşler (artık great weapon yazıyor ve modeli değişmiş axe nin) bu yüzden shield ım kayboldu. GM lere bug report yolladım ve bu mail geldi bana :

Dear Customer,

Thank you for reporting the issue. We will investigate and –if necessary- escalate it to our Quality Assurance department.

Kind Regards,
W.A.R. European Customer Support Team
Sosyal ağlarda paylaş

Klon servera geçmek zorunda değilsin zaten. Kopyalamaları uzun sürüyordur herhalde, açılır tez vakte.

We expect that this operation will take most of the morning and that the servers, along with their new clones will return in the early afternoon. We will of course keep you updated with the progress of this.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...