Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar selam

wtfastın garip bir olayı var
ben ana makinamda o anketi yaptım oradan cıkan promo kodu diğer pclerdeki arkaaşlarım ecclerine yazdıklarında onlarda 7 gün kazandı direk.
ama aynı serverda girince sorun cıktı. bizde almanyaydı fransaydı değişik serverlarından bağlanarak çözdük olayı. belki birden fazla pc kullanan varsa yardımcı olabilir bu bilgi.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

bu wtfast in olayı nedir?

adamların kendi serverları var seni 19 vilayeti dolandırmadan direk servera aracı oluyorlar. böylece ping yaşamıosun
muadili yourfreedom ve lowerping gibi programlar var ama şöyle bir sorun var "sanırım" bu programların üye sayısı arttıkca verimliliği düşüyor. çünki artık lowerping den falan yeterli verimi alamıyorum. son söylediğim konuda emin değilim söyleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Yahu allah aşkına arayın şu süperonlineı da şikayet edin, tek başıma ben şikayet edince he he diyip geçiştiriyorlar.

servis sağlayıcılarda sorun olduğunu sanmıyorum blizz forumlarında 100 mb bağlantısı olan adam 10k ms oluyor diye şikayet ediyor. sanırım bu serverlarla yada ona giden bi hatta oluyor. kıstası ne bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...