Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Patch 4.01 başlığına da yazmıştım, buraya da direkt kopyalıyorum

Warbarian said:

Beyler, istanbuldayım, fiberoptic superonline kullanıyorum,
4.0 patch i yayınlandığı günden beri sorun var. Artık bağlantıdan mı yoksa blizzTARD dan mı bilmiyorum. Patch in yayınlandığı gün aynı sorundan dolayı superonline müşteri hizmetlerini aradığımda sorun yok bizde dedi. Her gün aradım, ta ki bu güne kadar sorun yok denildi, bu gün aradığımda yurt dışı bağlantılarında sorun olduğunu söyledi müşteri temsilcisi. 1-2 güne kadar düzelir dedi.

Bu arada benim sorunlar, 1k dan 20k ya kadar ms gördüm, patchten sonra adam gibi deneyemedim bile karakterimi lag yüzünden. Çünkü latency'nin yanında belirsiz zamanlarda DC yiyorum, artı lag spike tan çıktığım bir an bile yok. Etrafımdaki herkes moonwalk yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Warbarian said:

Patch 4.01 başlığına da yazmıştım, buraya da direkt kopyalıyorum

Warbarian said:

Beyler, istanbuldayım, fiberoptic superonline kullanıyorum,
4.0 patch i yayınlandığı günden beri sorun var. Artık bağlantıdan mı yoksa blizzTARD dan mı bilmiyorum. Patch in yayınlandığı gün aynı sorundan dolayı superonline müşteri hizmetlerini aradığımda sorun yok bizde dedi. Her gün aradım, ta ki bu güne kadar sorun yok denildi, bu gün aradığımda yurt dışı bağlantılarında sorun olduğunu söyledi müşteri temsilcisi. 1-2 güne kadar düzelir dedi.

Bu arada benim sorunlar, 1k dan 20k ya kadar ms gördüm, patchten sonra adam gibi deneyemedim bile karakterimi lag yüzünden. Çünkü latency'nin yanında belirsiz zamanlarda DC yiyorum, artı lag spike tan çıktığım bir an bile yok. Etrafımdaki herkes moonwalk yapıyor.

süperonline olayını 1-2 sayfa önce ben de yazdım

bu arada patchle alakalı olduğunu sanmıyorum, çünkü çarşamba akşamı ve perşembe gündüz gayet iyi pinglerle çok iyi şekilde oynadım ben, perşembe akşamından itibaren bozuldu hala da düzelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler, hiç bişey farketmiyo,
boşuna kasmayın, hem blizzard kaynaklı, hem superonline kaynaklı bi sorun, kendi açımdan çözme ihtimalim yok. artık bugun canıma tak etti girmiyorum wow a falan. 6 günümü harcadım düzeltmek için, aklınıza gelen gelmeyen herşeyi yaptım. boşuna kasmayın. normalde 80-100(latency fix ile) olan ms imi, 1k nın altına alamadım(gene leatrix latency fix ile) o yüzden, boşverin, girmeyin oyuna falan, dışarı çıkın gezin tozun eğlenin, allahın belası blizzarda hem 5.5 senedir çatır çutur para yağdırıyorum, hem de 6 gündür oyuna bile giremiyorum, adam gibi bi cevap bile yok. Allah ıslah etsin blizzardı da superonline ı da, adam soymaktan başka bişey değil :X
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...