Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

1 haftadır 400'ün altına düşmüyor. Torjan vs olabilir diye format bile attım ama gene aynı. Sığırlar birde hız yükseltme yaptılar. Önce yurtdışı çıkışlarını arttır sığır.

Edit : Bu sığır kelimesi harbi yakışıyor ttnet'e. SığırNet.
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:
Dün gece 10 dan itibaren ping 500'ün altını görmedi. Bugün iyicene rezalet, oyuna bile bağlanamıyorum. Speedtest'ten Fransa için hız testi yapıyorum, ping 70-80 çıkıyor ama wow rezalet anlamadım gitti.

aynen dun gece patladi halen rezalet kafam girsin

kablonetmisin?
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:
gleoddyn said:
Dün gece 10 dan itibaren ping 500'ün altını görmedi. Bugün iyicene rezalet, oyuna bile bağlanamıyorum. Speedtest'ten Fransa için hız testi yapıyorum, ping 70-80 çıkıyor ama wow rezalet anlamadım gitti.

aynen dun gece patladi halen rezalet kafam girsin

kablonetmisin?

Yok bağlantım Quicknet. Dün bağlantı düzeldi, bugün daha deneme fırsatım olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

şu aralar çin serverlarında AION oyununun betasını oynuyoruz, grafikleri cryengine motoruyla yapılmış. çok daha kaliteli ve efektli wowa oranla. bunca uzaklığa, kalabalığa ve grafik kalitesine rağmen, ne kopma ne lag oluyor.
yıllarca wowun salak serverlarında süründükten sonra ilaç gibi geldi bu oyun. aslında AOC, guild wars ve lotro gibi online oyunlarda da lag yaşamazdım. ttnetten nefret ediyorum ama blizzardın da artık bağlantı sorunlarına, server problemlerine bir el atması lazım. gerçi wow miyadını doldurdu, o yüzden de sallamıyo olabilirler artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...