Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paprika

Metakuso

Öne çıkan mesajlar

Blue ray ripini izlemiştim bende 1900 küsür çözünürlükte. Güzel film gerçekten. Satoshi Kon zaten yönetmeni :> Müzikleri de sahnelere süper uymuş. Megumi teyze yıllara ve zibidi seyuulara meydan okurcasına döktürmüş.

2006 da bi Toki wa Kakeru Shoujo birde Paprika kesin izlenmeli
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
görsel şölen sözü bunun gibi filmler için düşünülmüş olsa gerek, sonlara doğru "haaa? nandaii?" filan dedim gerçi ama yine de güzel olmuş bence. rüya gibi ele aldım ve eğlendim hayli. :) ayrıca seslendirmesiydi, görselliği vs dört dörtlük prodüksiyon, hakikaten blu-ray alınır böyle izlenir dev ekranda yani.

uzun değil zaten, görülmesi lazım mutlaka ama 1080p neyim kaa var onu bulun izleyin. mkv'yi avi'ya doğrudüzgün çevirebilen bir program bulabilirsem salonda özel gösterim yapmayı düşünüyorum bunu ve sword of the stranger'ı. :)-D

eheh evet polisin tip süper, bir de batou abimiz seslendirince şahane olmuş bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 yıl sonra ...
inception bu anime ile epey benzeşiyor. hatta esinlendiğinden bahsettiği röportajlar da varmış direkt izlemedim ama demek istediğim rüya gerçek ikilisini sevenler için çok hoş. inception sevmeyenlere de tavsiye ediyorum fikirleri değişir belki.

müziklerini direk arşive attım. çok güzel bir müzik kullanımı var. görselliğine girmiyorum bile.

sıkılmadım bir buçuk saat trip gibi anime.

https://www.youtube.com/watch?v=yx9RgTiIKDE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...