Jump to content
dory

Kişisel Bölüm Kuralları [Son Güncelleme 23.09.12]

Öne çıkan mesajlar

§ 29 Kas 2007, 15:27
Selam arkadaslar =)
"Kişisel" ile alakalı şikayetler havada uçuşmasın, insanlar birbirini ve bizleri yemesinler diye, baştan anlaşıp konuşmak adına, bir kaç hatırlatma ve uyarı yapmak istedim.

1)Bölüm adı üzerinde "Kişisel" olduğu için, patiler burada hayatlarını, sıkıntılarını, sevinçlerini paylaşıyorlar ve durum ne kadar saçma/yanlış/aykırı olursa olsun, saygı bekliyorlar. Lütfen post atarken, karşımızda bir insan oldugunu unutmayalım. :)

2)Bölüm içinde nolursa olsun küfür, abartı argo kullanılmayacak.(lanli lunlu konusmalar paticik'e yakismiyor). Bu olayın önüne ancak bu şekilde geçebiliriz, öteki türlü alır başını gider, hak verirsiniz. :P

3)Tartışma ortamını kavgaya dönüştürmeden, işi hakarete dökmeden usulünce konuşalım/paylaşalım. Çok sinirli, tepesi atık olmamız burada at koşturabileceğimiz anlamına gelmesin. Birbirimizi kırmayalim.

4)Topiclerdeki dalga geçer tarzda,karsi tarafi tahrik edici postlar temizlenecek. Geyik yapılacağı zaman elbette beraber yaparız ancak karşımızdaki insanı aşağılamak geyik değildir.

5)Forum genel kurallari her daim aklımızda olmalı, olmadığı taktirde oturup 1. maddeden okumaya yeniden başlanmalı. :)

6) Bölümde, bölüm kurallarına ve paticik genel forum kurallarına aykırı davranan arkadaslar, çatır çatır banlanacaklar.

7)arkadaslar, siyasiler ile ilgili photshoplu resim, fotoğraf koymak yasaktir, bu mesajlar silinip atan kisiler uyarilacak, daha sonra bi ust maddedeki dongu isleme konacaktir.

8) Topicleri trollemek (anlamsiz postlar atmak) yasaktir.

*9) Konu içinde, başka bir kullanıcı ile samimiyetinize dayanarak yapığınız hareketler, şaka ile karışık da olsa herhangi bir argo, küfür kullanımı ya da hakaret, fark gözetilmeksizin cezaya tabi olacaktır.

**10) heheheh

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.×
×
  • Yeni Oluştur...