Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kopya DAOC için server varmı?

Sir_Davion

Öne çıkan mesajlar

Emule isimli programla indirdim. EU versiyonuda mevcut orda. Emule programını www.emule-project.net adresinden indirebilirsin.

Ben bu sunucundan çektim;
ed2k://|server|193.111.198.139|4242|/

Eğer daha fazla sunucu istiyorsan bu adrese git;http://donkeylist.com/s/8b12a907c9563e9b78963998e45de96a/

Bu arada bedava account alabileceğim bir yer varmı yada sunucu? US te yoksa EU'yuda indirebilirim.[hline]Has hell frozen over yet...
Sosyal ağlarda paylaş

Öle birşey yapma imkanın yok, account sahibi olabilmek için orijinal oyun alman gerekiyor orijinal aldığın oyuna ait CD key ile account açtırabiliyorsun, yani bir CD KEY = 1 Acc..

Emulatör veya benzeri birşeyi yok o nedenle elinde oyun olsa dahi bir işe yaramaz..

Kısacası bedava oynıyamazsın, bedava server veya bedava acc bulamazsın.. illaki parasını ödiyeceksin ve alacaksın..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden
Member of Dark Order
Excalibur | Hibernia / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Account alim/satimi hem guvenli degil, hem yasal degil. Siz oyun yapimcilarina uc kurus kazandirmamak icin bu derece cirpindiginiz surece de hicbir oyunda Turkey Official Game Server gibi bir olusum olmayacak, hicbir fifada Turkiye ligi olmayacak, vs.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch of Soul Reavers
Email: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• 16 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...