Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Kanal d de vermiş sanırm. Zengin ve bencil ama sonradan herkese yardım etmeye çalışan bi kadınla ilgili bi film, italyan filmi ama başında Türkçe bi şarkı çalıyo.

Kadın filimn sonunda üstünü baını insanlara bağışlamay abaşlıyo falan, soyunuyo.

Bu film nedir? Bir de izleyen sonunu anlatabilir mi? (kaçırdım)

Buraya yazılıyomuş demek.. hmms
Sosyal ağlarda paylaş

Bir film vardı.

80'lerin filmiydi sanırım, Amerikan... Sanırım yakın gelecekte geçiyordu, bir hapisane var yer altında, silindir silindirin içi boşluk, uçurum gibiydi, kenarlarda da hücreler.

Mahkumların vücuduna bir cihaz koyuyorlardı, yerde sarı ve kırmızı çizgiler vardı peşpeşe. Eğer mahkum sarı çizgiyi geçerse acıdan kıvranıyor, kırmızıyı geçerse ölüyordu.

Bu filmi hatırlayan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Fortress filmin adi : )

Evet çektim ve izledim. Ne kadar etkilemişti bu film beni zamanında. B-Movie kategorisindeymiş ama benim taptığım bir film. Bir kaç hata olmasa B-Movie'likten kesinlikle çıkacak olan bir film bu. Ama neyse ki sevilmiyor, pek hatırlanmıyor. İlerde bu atmosferi sunan bir film yapma hevesi içindeyim :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
LathspeLL said:
Bir film vardı.

80'lerin filmiydi sanırım, Amerikan... Sanırım yakın gelecekte geçiyordu, bir hapisane var yer altında, silindir silindirin içi boşluk, uçurum gibiydi, kenarlarda da hücreler.

Mahkumların vücuduna bir cihaz koyuyorlardı, yerde sarı ve kırmızı çizgiler vardı peşpeşe. Eğer mahkum sarı çizgiyi geçerse acıdan kıvranıyor, kırmızıyı geçerse ölüyordu.

Bu filmi hatırlayan var mı?

amanin anilarim canlandi cok seviyordum kucukken
indirmem lazim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Lyvanna_Dolores said:
Goosebumps 'ı hatırlayan var mı? show tvde powerrangers tan sonraydı sanırım :D süper bi diziydi. Bütün bölümlerini tekrar izlemek istiyorum ama nerden bulabilirim hiç bi fikrim yok.
hastasiydim! ne zaman kucukluk muhabbetleri donse anlatirim ama kimse hatirlamiyor sinir oluyorum. Evet power rangers'tan hemen sonraydi : )

BEn de izlemek isterim ya yok mudur DVDsi biseyi acaba

edit: buldum amazonda
http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_gw/102-3162913-6751326?url=search-alias%3Daps&field-keywords=goosebumps&x=0&y=0
Sosyal ağlarda paylaş

bi film vardi:)
son harry potter da fragmanini izlemistim tam olarak da hatirlayamiyorum basrolde de saglam bi aktorde vardi sanirim birgun kahramanimiz uyaniyor ve tum sehir bos bir tek o var onun gibi biseydi ismini bi hatirlayamdim filmin cikip cikmadiginida bilmiyorum bilen varsa bi zahmet
tesekkurler simdiden
Sosyal ağlarda paylaş

TRTde 1995-1996 gibi bir dizi vardı. Pazar günleri sabah 08.30 - 09.00 gibi yayınlanıyordu. 2 kafadar eski bir bilgisayar alıyorlardı, bilgisayarı kurcalayınca içinden 90-60-90 bir bir kız çıkıyordu. (Hatta bilgisayardan çıktığı sahnede göğüslerine ve kalçaına sansür bandı yapılmıştı) Elemanlar zora düştü mü bu bilgisayar cinini çağırıyorlardı.

Dizinin adı BİLGİSAYAR CİNİ olarak yayınlanmıştı. Orjinal ismini bulana ödül vericem (10-15 DVD)
Sosyal ağlarda paylaş

HymnOfSnuk said:
Küçükken izlemiştim.
Çocuk var ve arabası var , çocuk sürekli geziyor arabasıyla , aile filan yok.
çok pis araba ve çocuk.
çocuk , üzerinde harfler olan çıkartmalar arıyo , harflerle bi kelime yazdığı zaman ödül alıcak.
filmin bir blümünde de çok az bulunan bir harf veriyo benzincinin teki.
sonradan kızlarla bi olaylar geçiyo , harfleri çalınıyo galiba.
bu filmin adı neydi ?[signature][hline]That is not dead which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die.

bu filmin adını hatırlayan
Sosyal ağlarda paylaş

zamanda yolculuk konusunda aklıma geldi,

ya bir film vardı,işte bir bilimadamı nişanlısıyla birlikte parkta gezerken işte nişanlısına evlenme teklif ediyor o sırada gelip serseri bunlara saldırıyor kadın ölüyor falan,sonra zaman makinesi yapıp geçmişe dönmek istiyor ama geleceğe gidiyor işte dünya yıkılmış taş devrine geri dönmüş herşey vs. böyle maymunumsu bir ırk falan var.

Neydi bu film ya adı aklımdaydı,bayağı da sevmiştim ilk izlediğimde araştırıyorum bir türlü bulamıyorum,yardım :)

Filmin Sonundan Hatırladıklarım

Hatta sonunda işim bitti diye geri dönecekken yine geleceğe gidiyordu ve insanlığın daha kötüye gittiğini görüyordu işte bu diğer ırk tüm insanlığı mı ne yok etmişti sanırım,geri dönüyordu bir önceki zamana vs. vs. vs.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...