Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

bir dizi vardı böyle garip olaylar oluyordu her bölümde biraz korkutucu bir diziydi

bir bölümünde bir kız vardı sürekli resim yapıyordu ve resme kendi imzasını atınca gerçek oluyordu o resimdeki şeyler. (death note değil)

her bölüm farklı bir konu oluyordu. genelde çocuklara hitap eden ama dozunda ürkütücü bir diziydi.

Sosyal ağlarda paylaş

olum gece gece uyandım. 

bir kac küçük çocuk ağaçların arasına saklanip bi bahceli evin posta kutusuna patlayıcı ya da torpil gibi bisey yerlestiriyordu. 

anne bebegiyle postayi almaya gidiyor 

bum 

bu agaclarin arasina saklanan veletlerden bir tanesinin sigara izmariti birinin üstüne mi ne  düşüyordu falan.

la neydi

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
11 saat önce, Liebe dedi ki:

enemy at the gates izlememiş olma ihtimalin var mı bilmiyorum ama direkt aklıma o geldi.

tam istediğin film bu değil aslında ama orda geçiyor en azından ?

ilk aklima bu gelmisti, hatta hafta sonuna kadar bisi bulamazsam bunu izlicektim ?

11 saat önce, goldbären dedi ki:

aslinda tam da almanlarin gozunden diye de kriter eklicektim ama bokunu cikarmiyim diye onu koymamistim ? 

10 saat önce, Akuma_Blade dedi ki:

Psikoterapi ilaçları film ücretine dahil değildir.

oh$$ fragman fazla iyi duruyo, ganimet cikti, eyv y'all!

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar help me aradığım filmi bulamıyorum. Aklımda kalanlar şunlar:

- bir vampir filmi

- rock müzik ön planda, sanırım vampir de konser veriyordu

- vampir birilerini ünlü yapıyordu, rock starı yapmıştı bir grubu sanırım

Aklımda kalanlar bunlar, var mı bu filmi bilecek babayiğit

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

şunları yıllardır arıyorum, bilen eden görmüş olan varsa ses etsin:

- bir film vardı highlander tribi milletin birbirini kesip durduğu. ilk başta highlander filmlerini araştırdım ama alakası bile yokmuş. katanali bi çok adam vardı. mor saçlı bi kız hatırlıyorum. filmin sonuna doğru olması lazım, birkaç kişi kapalı bir ortamda parandeler atarak savasiyorlardi, asansör boşluğu felan vardı. filmin sadece son kısımlarını izledigimden başka bisi hatirlamiyorum.

- uzay vampirlerini konu alan bi film vardı. kahraman ekibimiz uzay gemisiyle seyahat ediyorlardi. ekipte gözleri çekik ex-vampir bi kız vardı.

- Eski bir kovboyu anlatan bir çizgi film. Güzel çizimleri vardı. Film boyunca kovboyun maceralarını izliyorduk. Apaçilerle takılıyordu. Hatta bir yerde mahkemeye çıkartıldığını hatırlıyorum, beyaz peruklu yargıç vardı, masaya tokmağıyla vuruyordu. Sahneleri çok detaylı hatırlamıyorum ama filmin sonu şöyle bitiyordu. Bu adam yaşlanmış epey bir. Yanında genç bir adam var, ona hikayelerini anlatıyor, adam da bunları not alıyor. Sonra birşeyler diyor, günbatımı manzarasına doğru uzaklaşıp gidiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...

bir film vardı bir türlü bulamıyorum.

2000-2015 arasında çekilmiş olması muhtemel

american psycho tarzı yalnız yaşayan bir adam var işte gökdelen gibi bir yerde kalıyor abd'de. 

metroda yolculuk ederken bile bir kadınla sadece bakışarak kadını tavlıyor falan. alfa bir arkadaş gibi ama çok konuşmuyor da sigma mı ne diyorlar o tarz.

bir sahnede ayakta işerken arkadan çekilmiş görüntüsü vardı çıplak. hatta ekşide bir yorum okumuştum sinemada izlerken kapalı kadınlar bu sahnede izlemeye devam etmişler ancak sonra çıplak kadın sahnesi çıkınca sinemayı terk etmişler şeklinde bir yorumdu.

sonra kız kardeşi mi ne ziyaretine geliyordu ne. böyle bir şey kalmış aklımda ama filmi bulamadım bir türlü.

Sosyal ağlarda paylaş

vulga, 12.02.2023 20:59 tarihinde dedi ki:

bir film vardı bir türlü bulamıyorum.

2000-2015 arasında çekilmiş olması muhtemel

american psycho tarzı yalnız yaşayan bir adam var işte gökdelen gibi bir yerde kalıyor abd'de. 

metroda yolculuk ederken bile bir kadınla sadece bakışarak kadını tavlıyor falan. alfa bir arkadaş gibi ama çok konuşmuyor da sigma mı ne diyorlar o tarz.

bir sahnede ayakta işerken arkadan çekilmiş görüntüsü vardı çıplak. hatta ekşide bir yorum okumuştum sinemada izlerken kapalı kadınlar bu sahnede izlemeye devam etmişler ancak sonra çıplak kadın sahnesi çıkınca sinemayı terk etmişler şeklinde bir yorumdu.

sonra kız kardeşi mi ne ziyaretine geliyordu ne. böyle bir şey kalmış aklımda ama filmi bulamadım bir türlü.

shame

https://www.imdb.com/title/tt1723811/

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...