Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

bi animasyon vardı, çocuk küçülüp portakalın içine giriyodu, böceklerle arkadaşlık ediyordu falan, eski baya 90'larda izlemiştim, fazla ayrıntı veremeyeceğim. sanırım başta normaldi küçülüp portakala girince animasyon oluyodu. cevap verebilene şimdiden teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Selam,

Taa veletken izledigim, Cine5 filmlerinden birini ariyorum ama bulamiyorum.

Gayet kisa boylu bir basketcinin biyografisi gibi bir seydi. Bir sahnesi de soyle;

Zenci bi eleman, sokak basketbolu oynuyor. Mahalleden adam secip takimlara gonderen menajer tadinda bir adam bunu izlerken adamla anlasma yapiyorlar. Menajer tadinda olan diyor ki; smac basabilirsen senin icin birileriyle gorusurum. Tamam diyor, kosarak geliyor, zipliyor, top potanin demirinde kaliyor, eleman da kic ustu oturuyor. Diger adam gulerek uzaklasirken bu tifil eleman gelip ayak bilegindeki agirliklari cikariyor.

Ahanda boyle bi filmdi. Tekrar izleyesim var ama bulamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Gayet kisa boylu bir basketcinin biyografisi gibi bir seydi. Bir sahnesi de soyle;

Zenci bi eleman, sokak basketbolu oynuyor. Mahalleden adam secip takimlara gonderen menajer tadinda bir adam bunu izlerken adamla anlasma yapiyorlar. Menajer tadinda olan diyor ki; smac basabilirsen senin icin birileriyle gorusurum. Tamam diyor, kosarak geliyor, zipliyor, top potanin demirinde kaliyor, eleman da kic ustu oturuyor. Diger adam gulerek uzaklasirken bu tifil eleman gelip ayak bilegindeki agirliklari cikariyor.

http://en.wikipedia.org/wiki/Earl_Manigault

olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya, doksanlarda arıya alerjisi olmasına rağmen kız arkadaşının yüzüğünü mü ne bulmak için arı kovanının içine dalan bi tip vardı, daha doğrusu böyle bi tipin bulunduğu bi film. Hatırlayan var mıdır onun adı neydi ?

Bir de, parliement sinema klübünde oynayan bi film vardı yine, kadının kocası mı ne ölüyodu da adam hayalet olarak geliyodu kadının yanına. havada yüzük uçurmalar falan bi ton artistlik yapıp ağlatıyodu bizi. bi de öyle bişi.

Uykudan uyandım kafama takıldı bu iki film niyeyse ... :o
Sosyal ağlarda paylaş

- bir film vardı highlander tribi milletin birbirini kesip durduğu. uzun süredir arıyorum bulamadım. ilk başta highlander filmlerini araştırdım ama alakası bile yokmuş. katanali bi çok adam vardı. mor saçlı bi kız hatırlıyorum. filmin sonuna doğru olması lazım, birkaç kişi kapalı bir ortamda parandeler atarak savasiyorlardi, asansör boşluğu felan vardı. filmin sadece son kısımlarını izledigimden başka bisi hatirlamiyorum.

- uzay vampirlerini konu alan bi film vardı. kahraman ekibimiz uzay gemisiyle seyahat ediyorlardi. ekipte gözleri çekik ex-vampir bi kız vardı.

- şu sahne hangi filmden
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G8D1QVi3PfY
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...