Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

bir film
muhtemelen ingiliz yapımı
çocuklardan oluşmuş çete (10-25 yaş) ama fakir fln değiller yani dilenci çetesi gibi değil
ırkçılık üzerine biraz
ana karakter yaşça en küçük olan çocuk, başta pek sevilmiyor sonra çeteye alınıyordu. çeteden ziyade arkadaş grubu gibi. ilerleyen sahnelerin birinde esrar içerlerken sanırım hapisten çıkmış bir karakter bir anlık cinnetle zenci arkadaşlarını öldürüyor grupta bölünmeler fln oluyordu
neydi bu
Sosyal ağlarda paylaş

DooRoo said:

ya eski çağlarla ilgili bi film vardı komedi filmi başta mağara adamlarını gösteriyo sonra roma imparatorluğuna geçiyo falan arada bi bölümü var hadım edilmekle ilgili sinema kulübünde izliyoduk sapık diye daha izletmediler :D adını bi öğrenebilsem izlicem

History of the World part I bu sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Hani bi film vardı, sonsuz hayat ağacı gibi birşey vardı, kel budist tipli bi adam vardı, böyle bi aztek savaşçısı düşmanının kalbini çıkarıp yiyormuydu neydi, hatta hastahanede ölen bi kadın da vardı sanırım öff :S. İsmi neydi yahu bu filmin ? adab-ı hayat mıydı öyle bişeydi sanırım? heeaalp!??11
Sosyal ağlarda paylaş

greewoch said:

Hani bi film vardı, sonsuz hayat ağacı gibi birşey vardı, kel budist tipli bi adam vardı, böyle bi aztek savaşçısı düşmanının kalbini çıkarıp yiyormuydu neydi, hatta hastahanede ölen bi kadın da vardı sanırım öff :S. İsmi neydi yahu bu filmin ? adab-ı hayat mıydı öyle bişeydi sanırım? heeaalp!??11
the fountain
Sosyal ağlarda paylaş

latin amerika yapımı(meksika veya arjantin) kara mizah tarzı bir tane adam vardı güreşci(maskeli güreş) güreşi bırakıyor lakabını söyleyeni nidiriyordu,yancısı vardı yamyam,adamın teki ayar olduğu birini kaçırıyordu (yanlışlıkla babasını) hatırlayan bi zahmet yazabilirmi filmin ismini
Sosyal ağlarda paylaş

Bir film vardı 6-7 kişi bir yarışma için bir eve toplanıyorlardı ve gizli kamera'lar ile izleniyordu daha sonra bir birlerini öldürerek tek kişinin kazanacağını fark ediyorlardı. Son kalan kişi bir kapıdan geçiyordu para çantası ile ve orda'da insanlar vardı meğer hepsi aldatmacaymış evden çıkış yokmuş. Ve film bu şekilde bitiyordu anlatmak istediğimi anlayıp adını bilen varsa cevapları bekliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

DooRoo said:

ya eski çağlarla ilgili bi film vardı komedi filmi başta mağara adamlarını gösteriyo sonra roma imparatorluğuna geçiyo falan arada bi bölümü var hadım edilmekle ilgili sinema kulübünde izliyoduk sapık diye daha izletmediler :D adını bi öğrenebilsem izlicem

History of the World part I bu sanırım

evet bu çok sagol :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya cnbc-e'de bir film izlemiştim geçen yıl,

böyle roma'da bir okula yeni başlayan bir kız vardı. İşte bunun sınıfında bir solcuların çocukları birde zengin sağcıların çocukları falan vardı. Çatışıyorlardı sürekli, bu kızda aralarında kalmıştı.

Filmin yarısında solcularla takılıyor, yarısında ise sağcılarla takılıyordu. Yani ülkedeki sol-sağ çatışmalarını ağırlıklı olmak üzere çocukların üzerinden ve ana karakter olan kızın gözlerinden aktarıyordu film,

Hatta bu kızın yazar bir babası vardı ruh hastası gibi, zengin kızın bakan babası vardı. Adam hatta aşırı sağcı gibi davranmasına karşılık aslında herşeyin çok saçma olduğunu ve insanların ne kadar saçma sapan davrandıklarını vs. söylüyordu.

Film tamamen aklımda aslında da ismini hatırlamıyorum. Google'ladım da pek birşey bulamadım (hiç)

İtalyan filmiydi
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

latin amerika yapımı(meksika veya arjantin) kara mizah tarzı bir tane adam vardı güreşci(maskeli güreş) güreşi bırakıyor lakabını söyleyeni nidiriyordu,yancısı vardı yamyam,adamın teki ayar olduğu birini kaçırıyordu (yanlışlıkla babasını) hatırlayan bi zahmet yazabilirmi filmin ismini

nacho libre olabilir mi? mizah ve güreş diyince aklıma geldi. izleyip de unuttuğum filmlerden pek benzemiyor anlattığın konuya ama bi önereyim dedim belki olabilir.

Soulblades said:

Bir film vardı 6-7 kişi bir yarışma için bir eve toplanıyorlardı ve gizli kamera'lar ile izleniyordu daha sonra bir birlerini öldürerek tek kişinin kazanacağını fark ediyorlardı. Son kalan kişi bir kapıdan geçiyordu para çantası ile ve orda'da insanlar vardı meğer hepsi aldatmacaymış evden çıkış yokmuş. Ve film bu şekilde bitiyordu anlatmak istediğimi anlayıp adını bilen varsa cevapları bekliyorum :)

bu filmi de hatırlıyorum, hatta tek kalan adam askeri üst mü ne gibi bi yere düşüyor denek olduğunu falan anlıyordu sanırım. sonra o da oluyordu hatırladığım kadarıyla. (filmin ismini hatırlayamayacağım, oyle soylemek istedim :D)

benim soracağım film ise;

boyle garip bi cocuk var velayeti uzun süre sonra babasına geçiyor. cocuk icine kapanık falan babası ile evde otururken garip garip danslar edip gidiyor. bi gün babası da bunla dans etmeye başlıyor bu şekilde garip garip, sonra dansın sonunda cocuk gülümsüyor babasına, "nice talk" diyip geri gidiyor. (cocuk bu dansını sanırım uzaylılar ile konuşmak icin yapıyor yada konuşuyor tam hatırlayamadım) var mı bu filmi hatırlayan?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
zamanında cine5'te bir dizi vardı. çalışan, orta sınıf, orta yaşlı bir adam vardı. karısıyla (sarışındı hatun) arası pek iyi değildi. işten çıktıktan sonra sağda solda oyalanır, masaj salonuna (anladın sen onu) giderdi adam. eve geç giderdi, karısı yarı uykulu yarı uyanık "geldin mi?" falan derdi paso.

bu adam yeni bir sekreter almaıştı yanına. hatundan hoşlanıyordu ama bir türlü açılamıyordu. bir akşam bu hatunun evine gitmişti. sekreter kızın ev arkadaşı zenciydi. salak salak dans etmişlerdi. sonra adam buraya yazamayacağım bir nedenden ötürü rezil olmuştu.

daha sonraları bahsi geçen sekreter kızı baş kahramanımızın iş arkadaşı mıydı neydi o tavlamıştı. herifi bi de azarlamıştı fırsatın varken değerlendirseydin falan gibisinden.

daha çokça şey hatırlıyorum ama şimdiden çok uzun oldu. bu dizinin adı neydi? kafayı yiyecem hatırlayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...