Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konsol - Linkler [6/11/09]

BonePART

Öne çıkan mesajlar

Bu kisma nette gorup ne guzelmis ne kadar entresanmis dedigim linkleri eklemeyi bolece ufakda olsa bi havuz olusturmayi dusunuyorum herkesin basvurabilecegi. Olurda sizinde eklemek istediginiz linkler olursa bana bi ozel mesajla yada msnden ulastirirsaniz buraya ekleriz. Bu arada bu topikide kitlemeyi dusunmuyorum isteyenner burda da tartisabilsin diye.

Bu arada sunuda not dusmeliyim cok yeni yeni konsollarla ilgilenmeye basladigimdan ole cok kompleks seyler olmayabilir listede. Ama sizinde katkilarinizla eminim buyuyecek. Her turlu oyunlar modifiyeler programlar reviewlar hatta konsollarla alakali bloglar bu istede yerini bulur.

Konsol Genel Tartisma Basliklari
Playstation 3
Xbox 360
Wii

DYI - Do It Yourself Guidelari
Playstation 3 ile Bilgisayari baglayip medya transferi olayi

Swap Switch
PS3 icin Blue Ray driveriyla oynayarak PS2 oyunlarinin backuplariyla oynamayi saglayan bir duzenek
How To - Build Yout Own Custom Guitar Hero Guitar
Gercek bir gitari modifiye ederek orjinal gitar boyunda bir guitar hero gitari yapmak icin bir guide
Bilgisayar ekraninizi ambilight yapin
Benim gibi konsolunuz bilgisayar ekraniniza bagliysa deneyebileceginiz bir proje
Epey bir Console moduna sahip bi blog
Truth About HDMI Cables
HDMI Kablolar hakkinda bilgi

1080 720 p i felan nedir temali bi yazi

PS3 Farklı Versiyonlarının Teknik Özellikleri8

Oyunlar ve Reviewlar
Game Rankings
Buyuk oyun sitelerinin puanlamalarinin ortalamasini alarak istediginiz konsol icin bir liste cikarabileceginiz bir site.
Game Spy Game Release Dates
Istadiginiz her konsol icin oyunnarin cikis tarihlerine ulasabileceginiz bir site
Game Trailers.com
Oyunlarin HD videolarini indirebileceginiz guzel bi site
Game Trailers
Gene bir cok oyun trailerina ulasabileceginiz bir site

http://img100.imageshack.us/img100/9683/imageshdmicable.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
daha önce konusu açılmıştı konsolüssünün,birincisi adamlar çook fazla gereksiz konuşuyorlar.ev ortamında çekiyorlar videoları ve incelemeleri çok yetersiz.30-40 dk bir inceleme videosu yayınlıyorlar ama yarısından çoğu geyik ile geçiyor.

5-6 tane incelemelerini izledim,bütün videolar bu şekil mi bilemicem..
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...