Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWG geri dönse..

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

SWG kadar insanı oyunun içine sokabilen bi mmo yapılmamıştır herhalde. UO var aslında ama grafikler 2d olduğu için o atmosfere yeterince sokamıyor galiba. Guildim vardı benim bi tane, mesela deri toplamaya falan giderdik, arada buff falanmı geliyodu bi olayı vardı kamp kuruyoduk böle. Sonra kampın başında geyik yaparken sarıyoduk 3 saat falan böle sırf geyik yaptığımız oluyodu hehe. Hesapta oyun yani bu. İnsan özlüyo yau.
Sosyal ağlarda paylaş

RPG özelliği iyidi. SW bilindiği için. Ben oyunda devamlı rpg yapmaya çalışırdım.

master iorfa falan. Famiv diye bir genç arakdaş vardı. O da padawanlık yapardı. Abi kardeş geçinirdik. BH im vardı. O yeni skill boxları dolduruyordu. Bh gelirse şunu yap bunu yap. baya vodo-siosk şehrinde dolandık. Evler inşa ederdik. Ben online değilken bile içine malzeme koyup alabilyorduk arkadaşlar. Evlerin için düzmek bile zevkliydi. Bu sebepler yüzünden seviyorduk oyunu. kims eonlien değilken bile evime merchant koyup ona elbise giyidip itemleri satışı için meşgul oluyordum. Satış varmı ypokmu? Kaça gidiyor malzemeler, Vendor a malzmee koymasamda. dolapların içlerini düzenliyordum. Bir dolabım içecekler bir dopal stimpack bir dolap yemekler. Bir dolap silah ve armor. Duvarlara tablolar.
Hey gidi. Gözlerim doluyor. :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
EagleEye said:
SWG kadar insanı oyunun içine sokabilen bi mmo yapılmamıştır herhalde. UO var aslında ama grafikler 2d olduğu için o atmosfere yeterince sokamıyor galiba. Guildim vardı benim bi tane, mesela deri toplamaya falan giderdik, arada buff falanmı geliyodu bi olayı vardı kamp kuruyoduk böle. Sonra kampın başında geyik yaparken sarıyoduk 3 saat falan böle sırf geyik yaptığımız oluyodu hehe. Hesapta oyun yani bu. İnsan özlüyo yau.

senin oyunu bıraktığınıda hatırladım şincik. Mühendis bıraktığında anlammıştım. sonra beyaz felan karekterini sattı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar playeri mesleğinde evinde sehrinde ozgur bırakan kaç oyun var. ister danscı jedi ol istersen git tuccar diplomat ol. evini döşe yazlık yap naboo da, ticaret yap para kazan sonra bar pavyon kızlara danscılara dagıt. episode 3 u sinemada izledim sinirim tavana vurmuş, girdim oyuna jedi acehle gittim imp starportları bastım ne kadar trooper varsa daldım bir yandan da bagırıyordum anakin i will get the revenge of that younglingers come face me diye
duygusal mı sapına kadar o oyunda agladım ben 28 yaşımda, kahkalhalar attım arkadaşlarım oldu rl de arkadaşlarım oldu
var mı otesi swg oyun değildi ortak yaşadığımız bir maceraydı. hala konuşuyoruz emin olun 10 yıl sonra gene bunları konusacagız.
Sosyal ağlarda paylaş

Kahpe sony sifon cekti tüm eğlencemin üstüne batar inşallah o sony namussuzları seneye bioware inkini oynarim oglumla ulubat bu arada oyunu paylastigim arkadaslari da ozledim sirf nostalji icin acc acacağım yaw swoop starport evler binalar hepsini ozledim yaaa olamaz boyle bir ozlem insanın icinde ne güzel günlerimiz oldu arkadaşlarla reave strider iorfa ulubat aceh alomatik seth valor la hepinizie ozledim star wars sevenleri arkadaslar kendinize iyi bakin toplu bir aksiyon olursa swg ile ilgili katilmak isterim saygilar selamlar

HarunRasit
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...