Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olasımıdır? yoksda hortlarmı?

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Tamam kabuşl başlık yeterince açık değil ama bu kısmıda gerekli açıklamalariçin bırakmışlar :)
neyse konuya dönecekolursak benim cd-rom um 2-3 hafta önce hakkı rahmetine kavuşmuştu
naaşını da yenisi gelinceye kadar son nefesini verdiği yerde tutmaya kararverdim
eh demin bi bakayım dedim üstünde çeşitli envanteri toplanmışmı diebir de baktım bu heyvanat canlanmış vır vır çalışıyor :)
acaba olabilirmi arkadaşlar donanımlar bir süre somra tekrar canlanabilirmi?
bu arada son haftalarda kendisini bardak tutacağı diye kullanıyordum :)[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

gerekli ayinleri yaptıysan ya da bir sevenin senin icin yaptıysa olabilir tabi :P[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
swarm, 02 Şubat 2003 23:01 tarihinde demiş ki:
said:
Drake, 02 Şubat 2003 20:38 tarihinde demiş ki:

yada lazerin ustundeki tozlar sen soktugun icin dokulmus olabilir[hline]GeeM, 01 Şubat 2003 14:18 tarihinde demiş ki:
Vay be
7 saat gelecekten gelmiş bir mesaj

Oha..

ben oha efekti eklemistim zaten sona
:hmmm:[hline]GeeM, 01 Şubat 2003 14:18 tarihinde demiş ki:
Vay be
7 saat gelecekten gelmiş bir mesaj
Sosyal ağlarda paylaş

benim 16x pioneer dvd slot-in vefat etti.. windows orcinal cd'm içinde patlayınca yazık oldu.. servise wericem pioneer'ın şimdi 0 aletten daha pahalı bi servis ücreti çıkarcaklar bende çıldırıcam tırsıyorum vermeye o açıdan..[hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene..

Sosyal ağlarda paylaş

benim Asus 50x de bozulmuştu. hiç sökmeden altındaki boşluğa getirdim 52x LG taktım çalıştı. kıskandı sanırım .:D[hline]Drake, 30 Ocak 2003 19:25 tarihinde demiş ki:
dark-dr, fi tarihinde demiş ki:
boyle sairane bir girise ruhsuzca copy paste yaparak pepelek forumlarinin ruhsuzlugunu gostermis oldun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...