Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2007 yılı oyun sıralaması

behran

Öne çıkan mesajlar

07 nin bitmesine bişi kalmadı.malum birçok oyunda çıktı
Yılın oyunu olarak

crysis le cod 4 arası kaldım ondan berabere bırakıyorum ancak
COD 4 ün inanılmaz bi sp i var müthiş yapmışlar.

HL serisini oldum olası oynamadım ep2 ye bişi diyemiceğim...

neyse adaylarım

Crysis
COD 4

yılın firması ise Blizzard SC2 için gerisi fos cc3 world in conf falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim adayım Crysis. 10 saat falan oynadım daha oyun bitmedi ama o kadarı bile yetti . Tüm detaylar low da olmasına grafiksel olarak pek bişey görmememe rağmen . Bu soru 2 gün once soruldugunda Call of Duty 4 derdim hele o efsane sniper bölümü beni felaket etkiledikten sonra . Ama şimdi Crysis bambaşka birşeymiş bunu gördüm .

2001 de üye oldum balonum patlamamış iyimi ... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cod4 e yeni başladım. bioshock mükemmeldi bence, gerekl atmosfer gerek silahları upgrade edebilme falan fıstık açısından. oyunda 3 çeşit son olması da daha güzel,
Cod a girdim grafikler süper, çatışmalar falan süper, ama tam yorum yapamıycam şimdi. :)
Crysis kalite olarak yılın oyunu olabilir ama o oyunu oynatacak adam gibi bi sistem de yılın sistemi olur diyorum :P
en canavar aletler bile yerlerde sürünüyor-gerçi bunda demoların çift çekirdek desteklememesi falan da neden olmuş olabilir-.
cyrsis çıksın da o zaman ak koyun kara koyun belli olur.

yine de ben little sister'ları çok seviyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

bioshock beni hic sarmadi, bi kac saat oynadiktan sonra baydim, bi daha da acasim gelmedi. sahsen herkesin nesini bu kadar begendigini de anlamadim.

cod4 cok sevdim, hakikaten cok basarili olmus.

crysis grafik ve efektler acisindan inanilmaz hakkaten. kotu yani, 8800gts'im bile en yuksek ayarlarda dagiliyor. oyun zevkli ama kalitesiz amerikan aksyon filmi havasi var, orasini sevmedim.

orange box'a gelcek olursak, tek oyun fiyatina satildigindan tek olarak bakiyorum. icinde hem single player harikasi olan, grafikleri hikayesi her seyiyle mukemmel ep2, tamamen yenilik getiren portal ve oynadigim en zevkli multiplayer oyunlardan biri olan TF2 var.

bence orange box en saglam olandi. ikinciligi de crysis ile cod4 paylasir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...