Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Ligden çekiliyor

ombakkombak

Öne çıkan mesajlar

Yanlız bu akşam benim esas gözlemim moderasyonun zayıflığı oldu.

Yanlış anlaşılmasın kişi olarak moderatör olarak demiyorum, sistem olarak zayıf. Alan yetkililerine üyelere en azından geçici süreliğine (mesela üst limit konur çok isteniyosa 24 saat falan gibi o arada zaten 24 saat içinde bir admin online olur da durumu görür ceza verir) "en azından" kendi bölümlerine mesaj yazma engellemesi getirebilme yetkisi verilmesi lazım.

Futboldaki gibi işte, kırmızı kart gören oyuncu otomatik olarak 1 maç ceza alır, sonra o ceza uygulanırken disiplin kurulunda görüşülür hareketi, daha fazla ceza alıp almayacağı kararlaştırılır.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş'ın hakkı yenmiştir evet doğru. ama öyle bir ülkede yaşıyoruz ki, zaman zaman takımlarımız böyle tutumlar içerisine girerse ligte heralde takım kalmaz. geçen sene kupa maçında selçuk dereli'nin katlettiği maçtan sonra benzer açıklamaları fenerbahçe yöneticileri yapmıştı hatırlarsanız. bu sene beşiktaş'ın bu hakem hataları çok üst üste geldiğinden bu maç bir patlama noktası oldu artık. fenerbahçe'nin geçen sezon yaşadıklarını bu sene beşiktaş yaşıyormuş gibi bir görüntü var. neyse bu olay uzun süre konuşulur zaten bakalım daha neler göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bu 1 maçlık değil sezon başından beri böyle hatta yıllardan beri. burda suçlu beşiktaş değil demirören.

demirören ilk geldiğinde şöyle demişti:
türk futbolunda 2 büyük yaratılmaya çalışılıyor, beşiktaşı kimse yok sayamaz, bu 2 büyük komplosunu bitireceğiz.. gibi açıklamar yapmıştı ilk geldiği gün.

ama o geldikten sonra beşiktaş alehine skandallar devam ediyor.
demekki dediği komployu bozamamış hatta iyice arttmış.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
Maça giden beşiktaş taraftarının ağzına yüreğine sağlık gerçekten maçta yer yer çok sesleri çıktı 2-1 yenikken bile tezahurat yaptılar.Dakikalarca tezahurat yaptı Beşiktaş.

Gerçekten bu taraftara bu futbolcular yakışmıyor.

evet çarşı'yı yazamadım maç thread'i kilitlenmiş. gerçekten tebrik etmek lazım, inanılmazlardı. zaten inönü'deki maçları bazen sırf çarşı için izliyorum. tartışmasız en iyi tribün.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu konu hakkında denilebilecek tek şey var,

Adamsanız sözünüzün arkasında durursunuz.Şekil A = Fenerbahçe,sözünde durdu sayılır sonuçta.Yapan yarıyor çünkü bu millete,federasyona.Makas getirin kablo kesecez diyeceksin ki sana saygı duysunlar... Ülkede işler böyle yürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dela
Üye
medal 1k
§ 03 Nov 2007, 21:00 [ Özel Mesaj ]
boyle lige bir, fenerbahceye iki, moderasyona uc koydum ben kazandim.

said:
Dela
Üye
medal 1k
§ 03 Nov 2007, 22:33 [ Alıntı ] [ Özel Mesaj ]
kobe yokmus gibi davranin, azmoya da yuklenmeyin.

hayret 5 dk önce koyuyordun moderasyona...
Sosyal ağlarda paylaş

kablo kesildi, olan parasini veren digiturk musterisine oldu. yoksa baska kimsenin bi tarafinda degil.

ceza da verdiler mi belli degil, inkar ettiler klup yapmadi organize bir eylem degil diye. yani soyledigini yapip sonra ben yapmadim diyerek forbes'un arastirmasini desteklediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
said:
Dela
Üye
medal 1k
§ 03 Nov 2007, 21:00 [ Özel Mesaj ]
boyle lige bir, fenerbahceye iki, moderasyona uc koydum ben kazandim.

said:
Dela
Üye
medal 1k
§ 03 Nov 2007, 22:33 [ Alıntı ] [ Özel Mesaj ]
kobe yokmus gibi davranin, azmoya da yuklenmeyin.

hayret 5 dk önce koyuyordun moderasyona...

azmo kankamdir, fizbani da tanirim kac senedir. fizbanin moderasyonu konusunda ayni gorusum gecerli, maci izlemeden, gergin ortami bilmeden aklinca espri yapmis orda. goruslerimi de ilettim sicagi sicagina msnden kendisine.

azmo da insan ama sonucta, soylemis yetkim yok adam banlayamiyorum diye, zegna gelsin temizliycek diye. dota oynamaya calisiyoruz ondan yuklenmeyin yani, yoksa futbol bolumu icin de hislerim ayni.
Sosyal ağlarda paylaş

Dela said:
kablo kesildi, olan parasini veren digiturk musterisine oldu. yoksa baska kimsenin bi tarafinda degil.

ceza da verdiler mi belli degil, inkar ettiler klup yapmadi organize bir eylem degil diye. yani soyledigini yapip sonra ben yapmadim diyerek forbes'un arastirmasini desteklediler.

ben yapmadım dediler ama herkes kimin yaptığını biliyordu. orası işin yasal kaçışı muhtemelen, kimin ne yapıtığı belli olayda. neyse konu başka, çekilin ligten. :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
azmo kankamdir, fizbani da tanirim kac senedir. fizbanin moderasyonu konusunda ayni gorusum gecerli, maci izlemeden, gergin ortami bilmeden aklinca espri yapmis orda. goruslerimi de ilettim sicagi sicagina msnden kendisine.

azmo da insan ama sonucta, soylemis yetkim yok adam banlayamiyorum diye, zegna gelsin temizliycek diye. dota oynamaya calisiyoruz ondan yuklenmeyin yani, yoksa futbol bolumu icin de hislerim ayni.

Aynı tip esprileri yeri geliyor Zegna da yapıyor , moderasyona koyim ne demek , adam akıllı anlat derdini..
Sosyal ağlarda paylaş

sinan engin ligden çekilecez diye açıklama yaparken arkadan ertuğrul sağlam geçiyor, ve bir bakışı ve mimiği var tam açıklama yapılırken sinan engin e. dikkat edin göreceksiniz. zaten yakında baya üzerinde durulur o görüntünün.

bu arada 50 bin tane mesaj sildim, etmeyin etmeyin sildirmeyin, bakın banleme yetkimiz yok elimiz yoruluyo, siz yazmayın banlenmiş gibi oturun kenarda daha güzel öylesi. ayrıca dela bak tekrar söylüyorum, ben moderatör olduğum için değildi golün iptal edilişi, hakem karar veriyo. nese aman. beşiktaş ligden falan çekilmiyor kısaca olur mu öyle şey :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...