Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skara Brae!

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

bakalım bunu kaç kişi biliyordu;

meğer Skara Brae [UO'daki bir şehirdi hatırlarsanız] ingilterenin kuzeyindeki adalardan birinde bulunan ve ada için en eski yerleşim yeri kabul edilen [5000 yıllık bir geçmişi var] bir yerin adıymış, yani gerçekte de böyle bir yer hala var =)

dün akşam ingilterenin tarihi ile ilgili bir belgesel izlerken öğrendim ve dumur oldum biraz :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 05 Şubat 2003 10:03 tarihinde demiş ki:
bakalım bunu kaç kişi biliyordu;

meğer Skara Brae [UO'daki bir şehirdi hatırlarsanız] ingilterenin kuzeyindeki adalardan birinde bulunan ve ada için en eski yerleşim yeri kabul edilen [5000 yıllık bir geçmişi var] bir yerin adıymış, yani gerçekte de böyle bir yer hala var =)

dün akşam ingilterenin tarihi ile ilgili bir belgesel izlerken öğrendim ve dumur oldum biraz :)

ben biliyordum,hatta kafama takilmisti richard garriot paranoyaklik yapip niye herseyi gercek dunyaya benzetmis diye[hline]EinsteinTr, 29 Haziran 2002 18:36 tarihinde demiş ki:
Tebrikler..Harika cidden.
Mukemmel..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AngelFire, 05 Şubat 2003 10:26 tarihinde demiş ki:
bilmem bende fedaykin gibi dusunuyorum eger vesper i biliosaniz bende tasinabilirim oraya yani ben dunyami vesperde gecirirdim bea ( tabi taa o eski ultimalarda bittiim bi muzik vard bucs den in muzigi ah ah)[hline]Basda guclenelim.

http://skyways.lib.ks.us/towns/Vesper/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...