Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyan paticik uyan!!!!

Lalu_theoriginal

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
ene laluyu ben bile hatırlıom la? aha : ) hosgeldinn.Gerçi sonradan ama olsun. : D Bende askerliğim nedeni ile oynayamıyorum pek.Bu aralar izindeydim free server ancak yetinebiliyorum Orj cok istiyorum ama insallah askerlik bitince Us bi serverda oynamayı düşünüyorum klasik :)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu mlee oynanmıyor daocta.infiltrator ile combo yapamıyorum en güzel halinde 3-4 sn delay oluyor.ne önden perform artery atabiliyorum ne arkadan backstapII atabiliyorum.Yokmu bu lagın çaresi arkadaşlar? wow da böyleydi your-freedom adlı program kurtarmıştı daocta çalışmıyor o ne yazikki.
Sosyal ağlarda paylaş

20Mbit de olabilir baglantin da, downloadla oyunla ayni mantikta islemiyor, zar zor yeten yurtdisi cikislarina da 4 KAT HIZLI TURBO ADSL gibi bi sacmalik eklenince pingler yukseliyor haliyle.

Your Freedom hedesi her programda calisir, calismiyo dedigin uyumsuzluk anlamindaysa. Ise yaramiyo diyosan bilemem, denemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

:S evet yurtdışı çıkışı rezalet türkiyenin.freedom çalışmıyor derken daoc portaldan giriyorum free serverlara.şimdi sockscap e target olarak daoc portalı gösteriyorum haliyle wow daki gibi wow.exe ye girmiyo daoc portala giriyo.onun bir yolu varmı acaba.daoc.exe yi hedef gösteriyorum buy sefer daoc portal açılmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...