Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cs 1.5

Aiko

Öne çıkan mesajlar

Aslında steam kullanamamak ta sorun olmasa gerek. Zira nonsteam cs 1.6 , 1.5 ten kurma bakımından daha kolay. 1.6 yı tek bir dosya halinde buluorken , 1.5 te önce HL sora üstüne cstrike yamasını kuruosun. Tabi eskiden böleydi 1.5 şuan ne halde bilmiorum. velhasıl 1.6 şukkaz efem
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
3-5 takım yok, 2 tane takım var, her sene bu iki takımdan biri turnuvaları kazanıyor zaten. Diğerleri işe yaramaz. Bu iş için bilinçli bir oyuncu kitlesi gerek, bu 2 takım haricide bilinçli oyuncu yok. E dolayısıyla piyasa 2 takım için dönmez.

hımm cok bilgilisin bakıyorum.
Hangi 2 takım o DP FF ? DP TQ ? Yurt dışına gidip 3 maç toplamında 2 el alan DP mi? Ondan 5 el alamayan diğer takımlarmı?
Açın artık gözünüzü ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda başarı için diğer spor branşlarında olduğu gibi ciddiyet ve disiplin şart. Bu dediklerimiz de anca işin içine para girince oluyor malumunuz. Sponsor olayı ülkemizde cafe işletmecilerinin oyunculara sağladığı bedava bilgisayar kullanımının dışına çıkmadıkçada herhangi bi gelişme beklenemez. Ayrıca ülkemizin internet kalitesi pek düşük olduğundan oyuncular kendilerini net ortamında farklı ülkelerin oyuncuları ile geliştirememektedir. malumunuz bu işler tecrübe ile olur ve biz sadece kendi oyun tarzımızı bilioruz.Tektük olan turnuvalarda ülke dışına gönderdiğimiz takımda en fazla gruptan çıkabilior doğal olarak. Benim aklıma gelenler bunlar ilk etapta.
Sosyal ağlarda paylaş

• 13 yıl sonra ...
On 31.10.2007 at 09:56, Bone dedi ki:

Silphatosuma katılıyorum ben.
Ne yazık ki Türkiye'deki oyun anlayışı cafe içi oyunlardan öteye gitmediğinden, belirli bir gelişme kaydedemiyoruz.
Yetenekli oyunculardan ziyade, üniversiteye girememiş, bir baltaya sap olamamış amele gibi dolaşan kişilerin cafede oynadığı ve oynattıklarıyla sınırlı oluyor.

MMORPG diyince KO, FPS diyince CS 1.5, Strateji diyince "Dota"

Hani ben de çok eskiden sıkı bir CS oyuncusuydum. Taa CS beta 5-6 dönemlerinde oynardık biz.
Ama bizim nesil gelişmeyi ve yenilikleri kabul etti. Şu anki nesilin CS 1.5 takıntısı gibi biz de CS beta 6'da saplanıp kalsaydık...
Ha daha iyi olurdu belki, CS 7'den sonra oyun sadece awp+deagle savaşına döndü, nooblar için oyun yavaşlatıldı felan.
Yine de yenilikler iyidir, yeniliklerden korkmayın, yenilik demek size yeni heyecanlar yeni zevkler demek.

Bu arada promod official değil denmiş, e CS 1.5 da official değil. Won devri kapanalı yıllar oldu...

Katettiğimiz ilerleme; mmorpg diyince metin 2, fps diyince zula, strateji diyince lol

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...