Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11.Hafta: Fenerbahçe-Beşiktaş

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:
Neyin tartışmasını yapıosunuz beyler anlayamadım?

Yendik mi?

Yendik.

Hakem satılmışsa, daha fazla para verip alsaydınız.

Daha fazla söze gerek var mı?

fenerli bunu diyen adamdir, pardon diyebilen adamdir. 22 sene oldu ilkokuldan beri boyle fenerli dedigin.

daha fazla soze gerek yok birakin sevinsinler. azizin kanli paralari biter bir gun.
Sosyal ağlarda paylaş

Aglama mendil vs. geyikleriyle zaten gergin olan ortami germek kurallara aykiri ve acik tahrik olarak yorumlaniyor, hos olmadi bunlara taviz yok. Ingilizce bile olsa, geyigine bile olsa kufur YASAK, Turkcesi hayli hayli cirkin...

Macin son saniyesinde gelen karari kimse anlamadi ve bu da ortami gerdi ve Besiktaslilar hakli olarak kiziyor, buna birsey diyemez kimse, ama burasi forum, sayip soveceginiz bir alan degil. Lutfen seviyeyi bozmayin rica ediyorum. Dela moderasyona saydim diyorsun da biz ne yaptik allahini seversen? simdi geldik biz de mactan, biraz zaman ver izlememize tsk.

NEticede bol pozisyonlu macti, fb cok kacirdi, bjk INANILMAZ pozisyonlar kacirdi, her ne kadar son andaki gol acik olmasa da tartismali olsa da besiktas en az 3-4 tane 100% pozisyon harcadi ve yazik oldu. Fb defans yapamadigini yine tum dunyaya gosterdi ve appiah neredeyse asist listesini batuhana attigi muthis sutla zorlayacakti... Guzel gecmesini bekledigimiz mac kalitesiz ve gergin bitti hos olmadi tabi.

Bidahaki derbilerde daha sakin pls.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
bunlar galatasaray'ın başına gelse çıldırır buradan 5-6 adam doğrardım. buradaki fenerliler çok kışkırtıcı, çok sinir bozucu. yenen adam susar karşısındaki ağlasa bile. galip gelmeyi bile bilmiyor bazıları.

Niye susalım ya?

Ağlayan ağlasın, bize ne, kendi bilecekleri iş..
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

Macin son saniyesinde gelen karari kimse anlamadi ve bu da ortami gerdi ve Besiktaslilar hakli olarak kiziyor, buna birsey diyemez kimse, ama burasi forum, sayip soveceginiz bir alan degil. Lutfen seviyeyi bozmayin rica ediyorum. Dela moderasyona saydim diyorsun da biz ne yaptik allahini seversen? simdi geldik biz de mactan, biraz zaman ver izlememize tsk.

azmocum, fizban gelip yok oyle son dakka golu izin vermiyoruz moderasyon olarak derse, ben sayarim kankacim. yetki sende, istersen banla acikcasi futbol bolumu o mesajdan sonra SİKİMDE degil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
(FLAŞ) Genel Menajerimiz Sinan Engin, Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olduğumuz maçın ardından; "Sahaya bakıyoruz inanılmaz bir hakem. Konuşuyoruz ceza veriyorlar. Hakkımızı nasıl arayacağız. Bir hakem var. Maçı katlediyor. 1. haftadan beri devamlı hakem hataları var. Bizim sorumlu olduğumuz taraftarımız, futbolcular var. Bunların hakkını nasıl arayacağız? Burada öyle bir hakem vardı ki, son pozisyonda gol vardı, faul çarptı. Benim ön liberoma sarı kart gösteriyor maçı profesyonelce bitiriyor. Biz takımımız ligden çekiyoruz. Piyon olmayacağız. Bundan sonra PAF takımı ile sahaya çıkacağız." dedi.

yazık cnms
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda moderasyon yokken bile bu kadar kalitesiz muhabbet dönmüyordu.

Hayır yeni üye alımı açıldı ondan mı dicem ama bu kalitesizliği yapanlar da yeni üyeler değil ki hepsi koca madalyalı, isimleri bilindik eski yazarlar. Aksine şimdi modersyon var dikkat etmek lazım demek gerekirken olaya bak...

Yahu biraz yavaş, maçı merak ettim ne var ne yok öğrenmek için okuyacam, maçla ilgili yorum-anlatı bişi bulamadım okuyamıyorum sözde maç topicinde. Sırf karşılıklı hakaret saldırı küfür var, biraz sakin olun kendinize gelin. Yok illa sinirinize hakim olamıyosanız kapatın bilgisayarı patiyi, bi el yüz yıkayın hem başkalarının kızacağı hem de ilerde kendinizin pişman olcağı şeyler söylemeden önce...
Sosyal ağlarda paylaş

Dela said:

fenerli bunu diyen adamdir, pardon diyebilen adamdir. 22 sene oldu ilkokuldan beri boyle fenerli dedigin.

daha fazla soze gerek yok birakin sevinsinler. azizin kanli paralari biter bir gun.

ya imzandan belli durumun, aklın, fikrin. fener'e ayar vericem kaygısındasın senin için dorğuyu konuşmak değil fenere karşı olmak önemli.. bırak ya hadi uzatmayın. çatır çatır oynadı ve fener yendi. bir arkadaşımızın da dediği gibi halı saha maçı mı lan bu zil den sonra devam ediosun..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...