Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

nedanko

Sık sorulan sorular ve istekler

Öne çıkan mesajlar

Ayni sorularin defalarca gerek ozelden gerek forumdan sorulmasi yuzundne bu konuyu acmaya karar verdim. Ayrica eski "eklenmesi istenen ozellikler" forumu cok fazla gereksiz post icerdigi icin (bir cogu yapildi cunku), takip etmeside zor oluyor. Yeni forumla iligli isteklerin buraya yapilmasi iyi olur. (Hata raporlari icin bug report adi basligi kullanirsaniz daha iyi olur)

Oncelikle favori forumlarim gelecek, guncel basliklar eskisi gibi calisacak, arama bolumu gelistirilecek, radyo banneri olacak, mail sorunu duzelicek, smileyleri kullanma ozelligi kalici hale getirilecek, o yuzden bu bolumlerle ilgili istek yapilmamasi iyi olur. Zamanla olacak..

Diger istekleriniz varsa yazabilirsiniz..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
:P smile'ı değişsin ya da 1 adet daha konsun. nasıl anlatsam
msn'deki : P ile burdaki : P arasında fark var duygularımı tam anlatamıyorum :)

birisi inat-muzurluk ifade ediyor birisi daha utangaç falan böyle

anlatabilmişimdir inşaşllah :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
İstek: Bi yerlerde demiştim aynen tekrarlıyorum...

Phobos said:
Arama kısmında "Yazar adına" göre arama yaparken birde "açmış olduğu başlıklar" ya da "yazmış olduğu mesajlar" içerisinde tercihimize göre arama yapabilsek daha iyi olur kanısındayım.

X kişisinin açmış olduğu ancak adı hatırlanmayan bi başlığı ararken çok kasıntı oluyor.

Eğer öyle bi özellik varsa daha çözemedim kusura bakmayın.

Soru: Bu balonlar ne zaman sönüyo :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ayriyetten sözlük sitelerindeki entry numarası gibi her postun da bi numarası olsun, birilerine link verirken "şu linke gir, 3. sayfaya git ordan 12. mesajı oku" demek yerine direk o postun linkini verebilelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Balonlar 50. mesajdan sonra sönecek diye ayarlanmış ama onun yerine 1 hafta süre ile kalması düşünülüyormuş.

Her masjın bir id si var zaten ama bunu ancak aramadan ögrenebiliyoruz. Alıntı falan yaptıgımız yere mesajın linkini veren birşey gelse güzel olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Forum ayarları kısmında, tıpkı imzalarda olduğu gibi Özel Mesajlar için "Gönderilenler kutusunda bir adet kopyasını tut" seçeneğini her daim aktif edecek bir opsiyon olsa iyi olurdu :P
(Benim gibi sadece kendisine gelen mesajları değil, yolladığı mesajları da sürekli takip edenler her zaman o kutuyu tıklamayı unutabiliyo)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Şöyle bi şey olsa, mesela yukarda "(bilmemne) olarak bağlısınız" yazısında kendi nickimiz üzerine tıklayınca profilimiz açılsa çok güzel olurdu. Böyle bi şey kolayca yapılabilir kanımca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben nick değiştirmek istiyorum ama yani şöyle ki, P ve T'min küçülmesini istiyorum bu durumda yeniden üye de olamıyorum, 1337 kalmak istemiyorum, help mi :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
DeBuffAndHeal said:
Hangi topiği açarsak title o topiğin adını alsın..Çok seçme açınaca karışıyor.

Evet evet bence bu çok önemli bi olay, firefox falan kullanırken 20 tane tab açık oluyor sonra topikler arası kopyala yapıştır yapmak bile işkence hale geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
+ Arama sistemi belli yerlerde aramıyor genelde arıyor.(biliyorsun yıne belırtmek ıstedım)
+ $u guncel baslıklar daki her mesajdan sonra RE: olayı cıkması baya bı karıstırıyor ortalıgı. kime ne atmıs eskisi gibi bikere cıksa güzel olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
eskiden futbol bölümünde tuttuumuz takımın bayrağını gösterebiliyorduk.
diğer bölümlerde de buna benzer ufak iconlar vardı.
bunlar geri gelebilir mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Özel mesaj atarken "Gönderilenler kutusunda bir adet kopyasını tut"otomatik seçili olsa iyi olur. Son attığım birkaç mesajı göremeyince şaşırdım. :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

• Yeni Oluştur...