Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Californication (2007) - Showtime

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
inse de izlesek. çok kaliteli dizi. ajan malcır bulcur böyle rollere de geliomuş demekki. bir tek herifin yavuklusunu doğru seçememişler dizide. çok çirkin abi hatun, o burun ne öyle karadenizli hatice gibi. güzel bi hatun koysalardı da inansaydık, herkes hasta hatuna ama yalan yani tyra banks koyacaksın ne bileyim adriana lima koyacaksın inandırıcı olsun.yes.
Sosyal ağlarda paylaş

dizi güzel, ama nip-tuck'ta yaptiklari gibi herşeyi bilen 15 yaşındaki velet kız tiplemesine uyuz oluyorum bildiğin.. şunu öldürseler falan bişey yapsalarda kurtulsak artik.. (s01e11'deyim bu arada)

ayrica, Bill'i oynayan adam bildiğin Pete&pete'in maceralarındaki servis şoförü lan ahah.. adamı görür görmez hatırladım.. Stu herif bildigin. :P
Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:
dizi güzel, ama nip-tuck'ta yaptiklari gibi herşeyi bilen 15 yaşındaki velet kız tiplemesine uyuz oluyorum bildiğin.. şunu öldürseler falan bişey yapsalarda kurtulsak artik.. (s01e11'deyim bu arada)

ayrica, Bill'i oynayan adam bildiğin Pete&pete'in maceralarındaki servis şoförü lan ahah.. adamı görür görmez hatırladım.. Stu herif bildigin. :P

oha mesh ben de hatırladım şimdi bravo iyi tespit fasd
Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

O kız olmasa anlaşılmazdı Hank'in ne kadar avare bir insan olduğu tam olarak. Bence olması kesinlikle gerekli olan bir karakter. Kimse herife adam akıllı bir laf etmezken kızın bağırıp çağırması, adamın tepkisi falan bence çok hoş hava katıyo dizideki baba/kız ilişkisine.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bitirdim diziyi.. 2 sezonda bitti, 3. sezon gelcekmiş kesin o iyi oldu ama..

izlemeyen bakmamalı.

benim karakterimi öldürdüler i.n.ler!. tek fırttan gidecek adam mıydı lan lew? :(

süper dizi ama biriktirip izlerim ben heralde 1 yıl sonra. tek sezonu 1 günde bitiyor nitekim. bölüm bölüm beklemek acı çektirir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
2-3 hafta önce baslayıp bitirdim bende, cidden cok hosuma gitti süper filanda, bariz bi charles bukowski havası var dizi boyunca, tabiki arak gibi bişey söz konusu değil yani de, cok aşırı bariz hank in karakterinde yani, bilgisi olan var mı bu konuda? hani surdan esinlenilmiştir filan die bi resmi acıklama filan?

gene de kitaplarda olduuğu gibi betimlerde ve zihninde kaybolmuş bi adam yerine günlük hayattan bi adam görmek daha eğlenceli, 3. sezonu bekliyorum sabırsızlıkla :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The show was also clearly influenced by the writings of Charles Bukowski, who notably referred to himself as Henry Chinaski, or Hank, in some of his stories. Indeed, there are several direct references to Charles Bukowski in the first season, with one of the characters reading from his book, and another reference to Bukowski by name. While there are clear differences between Bukowski and Hank Moody, it is impossible not to notice some of the similarities as well. Both are hard-drinking, at times struggling writers in California, known for writing rather debauched tales of sex and human misery, and both clearly enjoy exploiting their celebrity to sleep with young women.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...