Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bursalı Frp Oyuncuları

sharkey

Öne çıkan mesajlar

Bursa'ya geldiğimden bu yana 2 ay geçmesine rağmen hala bir Allahın kulunu bile bulabilmiş değilim Frp ile ilgilenen ... Kampüste bir kaç kişi ile felan muhabbet etmiştik ama bir daha görüşemedik. Acaba takıldıkları ortamlar felan nereler ? Bursalı arkadaşlardan cevap bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında bursada yaşamış bir insan olarak sana gayet açık ve net biçimde şunu söliyeyim bursada frp oynicak adam bulamazsın.
Topu topu üç beş insan vardı oynayan onlrında çoğu istanbula gitmiş durumda.
Bu durumda ne yapacaksın, insanlara öğreteceksin frp nedir hödö mödö
gaza getir yavaş yavaş öğrenirler[hline]Avatar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wulfgar, 02 December 2003 23:14 tarihinde demiş ki:
Zamanında bursada yaşamış bir insan olarak sana gayet açık ve net biçimde şunu söliyeyim bursada frp oynicak adam bulamazsın.
Topu topu üç beş insan vardı oynayan onlrında çoğu istanbula gitmiş durumda.
Bu durumda ne yapacaksın, insanlara öğreteceksin frp nedir hödö mödö
gaza getir yavaş yavaş öğrenirler[hline]Avatar...

$u ana kadar bende bulamadım... Ama vardır elbette Bursa'da büyük bir $ehir :) Ümidi kesmeyelim. Bu arada senin dediğin yöntemi baya bir denedim ama kime anlatmaya ba$lasam "Delimisin oLm sen ?" diyerek uzaklaşıyorlar yanımdan... Ya ben beceremiyorum anlatmayı (!?) ya da hiç ilginç bulmuyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben warim..
Sınıftan bi ark war..
Sınıftan ba$ka bi ark war -ki bi b.k bilmio. orenmesi gerek ama ilgili fantasy'ye- ..
ama $u war..
ben hafta sonu yokum hafta içi malum okul..
1. ark hafta sonu istte. hafta ici yine okul..
2. ark dediim gibi bi b.k bilmediinden once orenmesi gerek sora i$e yarar hale gelir..
ama sen kampüsü falam birak, heykel arkası -nam-ı dier adliye arkası- na falan takıl..
orda adam bulursun..
en arindan benim arklari (ama bu ara uni den dolayi dei$ik $ehirlere intikal etmi$ durumdalar:) )[hline]Imzam = Ernesto Guevara de la Serna
IcQ UiN = 488945
E - MaiL = [email protected]
NøT= *immune to terlik shield sahibidir*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sypro, 04 December 2003 14:32 tarihinde demiş ki:
Ben warim..
Sınıftan bi ark war..
Sınıftan ba$ka bi ark war -ki bi b.k bilmio. orenmesi gerek ama ilgili fantasy'ye- ..
ama $u war..
ben hafta sonu yokum hafta içi malum okul..
1. ark hafta sonu istte. hafta ici yine okul..
2. ark dediim gibi bi b.k bilmediinden once orenmesi gerek sora i$e yarar hale gelir..
ama sen kampüsü falam birak, heykel arkası -nam-ı dier adliye arkası- na falan takıl..
orda adam bulursun..
en arindan benim arklari (ama bu ara uni den dolayi dei$ik $ehirlere intikal etmi$ durumdalar:) )[hline]Imzam = Ernesto Guevara de la Serna
IcQ UiN = 488945

Heykel arkasi diyerek kastettiğin nedir tam olarak ? Orada saklıkent felan var mekân olarak orayı felan mı kastettin ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 13 December 2003 13:52 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bana önce şu frp olayını bi annaatsanız nedir bu ya bi firmanın yaptığı bir oyun mu dur kendisi yoksa bizim yaratacağımız bi oyunmudur ?[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...

Klasik bi cewap olcak ama eski topic'lere bakmanı oneririm..
Yeterli bilgiyi bulcaksın..[hline]Imzam = Ernesto Guevara de la Serna
IcQ UiN = 488945
Sosyal ağlarda paylaş

bursada nedense devaımlı birileri çıkıp niye hiç oyuncu yok diyor ben de bursadayken biz de derdik.ama biz direk 4-5 kişi olduğumuzdan kendi aramızda oynardık
bursa'da oynayan çok emin ol ama onarı biraraya getirecek bir ortam bir mekan yok
(yok mu sağlam sermayesi olan iş açmak isteyen biri açsın böyle bir cafe bursaya tekel olur zaten :))[hline]CsnFrp
Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

Infernal, 06 December 2003 14:15 tarihinde,csnfrp forumlarında demiş ki:Regulus sen önce nickimi doğru yaz bonepart kesildin başımıza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 18 December 2003 20:12 tarihinde demiş ki:
bursada nedense devaımlı birileri çıkıp niye hiç oyuncu yok diyor ben de bursadayken biz de derdik.ama biz direk 4-5 kişi olduğumuzdan kendi aramızda oynardık
bursa'da oynayan çok emin ol ama onarı biraraya getirecek bir ortam bir mekan yok
(yok mu sağlam sermayesi olan iş açmak isteyen biri açsın böyle bir cafe bursaya tekel olur zaten :))[hline]CsnFrp
Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

Infernal, 06 December 2003 14:15 tarihinde,csnfrp forumlarında demiş ki:Regulus sen önce nickimi doğru yaz bonepart kesildin başımıza

Eskiden wardi..
Tophane'nin oralarda bi yerde..
ama nedense kapandi..
Dediin gibi potansiyel war lakin adamların bulu$tuu bi mekan yok..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sevgılı arkadaslar bursada frp oynayan gruplar war yok degıl benım cevremde en az 10 kısı wardı ama tabe herkes buraa okumuyor ve genelde bır kac ay gorusmedıkten sonra ınsanlar frpe de oynamak ıstemeyebılır ama yok bursada frp kımse bılmıo oraya yazı yazdık buraya cızdık fılan olayı yanlıs

bursada frp veya magıc kafe gıbı bır yer acma 2 veya 3 sen once denedı fakat tutmadı tutmadı dıyorum ama olay cafe sahının hatası veya arkadas cevresının zevzeklıgı bu fark etmez sonucta ınsanlar gelıp frp oynıyacakları bır ortam sunulmustu bu guzeldı ama olaya sadece oyuncular acısından degılde ısletme acısındanda bakmak lazım dıyelım 5 masanız war mısal bu masalar dolu hepsınde 5 sandalye war ve butun masalar cay ıcıyor cayın fıyatıda 500bin lira ve bu arkaaslar 1 saat hıc bır sey ıcmıyorlar ve orada 1 saatın cok ustunde kalıyorlar hesaplayalım 1 masa 5 saat oturdu ve sıze 2.5 mıyon kazandırdı *5 dıyın gunu 12.5 mılyonla tamamladınız tebrıkler ve battınız bu kadar basıt cafe ısletmek o kadar kolay degıl hele magıc veya frp kafe gıbı bır yer daha kotu tabee duzenı oturtamaz yada ıpın ucunu azcık kacırısanız
Sosyal ağlarda paylaş

bursa frp acısından kısır dıyorsun tamam istanbul veya ankara kadar oyuncusu olmayabılır su an ama bır ara wardıkı ezgı her zaman getırıyordu kitapları ama olay arz talep ve para meselesi insanlar md guide veya monster manualın fotokopsısını cekıyorlar onjlar ıcın cılt cılt kıtap onemlı degıl sadece oynarken kaynagın bulun ması onemlı bunun ıcın o kadar para verıp orjın kıtabı alşmakta adamı haylı bır sarsar ozellıkler frp kıtlesının cogunun ogrencı oldugunu var sayarsak olay tamamen arz talep meselesı baska bısı degıl ezgıde satıs olmadıgından dolayı getırmıyor artık magıclerıdde baska bırnedenle getırmıyordu hatırlayamadım sımdı zaten bursada oynayanların 5 tanesının bırınde kesın dm monts ve player book wardır o yuzden herkesın almasınada gerek kalmıyor olay tamamen bundan ıbarettır haa ben burada ofgf bursada 100 kıs war 500 kısı war oynayan dıye bısı de savunmuyorum olayın dıger tarafınıda yazmaya calısıyorum zaten ınsanlar frp ortamı buradan arıyorsa gercekten gozu donmus demektır ve suda war cogu grupta aralarına yenı oyuncuyu zor kaBUL eder ve ya hıc etmez ortamına baglı olay tamamen bızde de olmustu boyle bır olay bır arkın senaryosunda hıc tanımadıgımız bır genc oyuna dahıl olmustu tabe senaryo bırakılıp dırek yenı oyuunucu parcalara ayrılmıstı :P
Sosyal ağlarda paylaş

ezgi'nin elinde kalan son orjinal ingilizce kitapların (roman) bir kısmını yarı fiyatına almıştım... sonra da dediğiniz gibi bir daha getirmedi... hep gittim sordum, özel istediğin birşey varsa sipariş verelim, birkaç hafta içinde getirtelim diyordu hep edibe abla... aradan üç sene geçti... birçok değişiklik oldu... elimdeki kitapların çoğunu yurt dışından getirttim... veya istanbula gittiğimde gerekli şeylerden aldım... artık birçok kitap Türkçe olarak çıktı... iyi satıyor ama bu satışlar maalesef beklentilere cevap vermiyor... hatta oyuncunun el kitabı bile Türkçe olarak çıktı. Elimde ingilizcesi olmasına rağmen gittim aldım ve arkadaşlarıma da tavsiye ettim... şimdi de 3 senedir oynadığım bu arkadaşlarımla bursada frp ile ilgilenen kişilerle tanışmak istiyoruz... doğru, mekan yok... ama önce bir yerlerde oturulup çay kahve sohbet tanışılabilir... sonra da neler yapılabilir diye fikir alışverişinde bulunulabilir...

AkinnikA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aket-Atum, 31 December 2003 12:38 tarihinde demiş ki:
Bursada eskiden ezgi kitapevinde box setler satılırdı biz alırdık onlarda yenielrinn getirirdi biz yine alırıdk ama artık almayan olmadığından Edibe teyze de getirmiyo yenilerini demek ki bursa frp açısından kısır.[hline]Aket Atum

Özlemişim o günleri beya, şimdi paso netten çekioz pdf.
Tamam pahalıydı ama o box u almanın verdiği bi zevk vardı.[hline]Avatar...
Sosyal ağlarda paylaş

• 18 yıl sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...