Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[shadowbane] nerden bulcam

kermit

Öne çıkan mesajlar

• 2 yıl sonra ...
  • 4 yıl sonra ...
On 18.03.2017 at 19:29, Lemmy dedi ki:

Uywt5fB.jpg

Minotaur vardı ben de, çok iyi hatırlıyorum str'yi 130-140 arası yapmıştım başka race'ler o str'nin yanına bile yaklaşamıyordu vurdumu oturturdu.

Ya bu minatorlara dual-wield alma olayını nasıl yapıyordu millet? Çünkü hatırlıyorum yetmiyordu başta perk point bilmemne. @Mighty_THoR yıllar sonra gel açıkla çözülsün bu gizem

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
On 30.04.2021 at 22:29, GreenPeace77 dedi ki:

devam ediyolar halen ucunca süre oynadım hepsinde.

SBEmu

magicbane

Oyun steamde 20 lira indirime girince alırım :P o arada hangi serverda oynamamı önerirsin :) ? Tam bir noobum resmi sunucular kapanmadan 2 ay önce başlamıştım vampir necro (ya da büyücü var mıydı necro?) bir char açmıştım karlı bir mekanda gezip sonra örümcek kesmiştim en son orda kalmışım ? Irklar ve trait işi vardı aynı fallouttaki gibi başta seçtiğin ona göre pvp buildleri oluyordu mesela kartal adam ırkına en iyi rogue gidiyordu galiba ? vampirliğe ne yakışır ? :p

freedon_nadd tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Steam tek server şuan

Necromancer vardı evet GvG alan hasar karakteridir solo oynanmaz. spellcaster içlerinde Wizard güzel class tavsiye ederim

Irk: Nephilim, Mage, Wizard.

Bütün puanlardan 5 düşersin başlangıç runelardan "Warlord's Page" ve "Tough as Nails" alırsın int ve cons gidersin oyun içinde.

vampire ırkı specific build ve itemler ister

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...