Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Road to Mithril Hall (Kısa Movie)

Capulcu

Öne çıkan mesajlar

Icewind Dale Trilogy'den hoşlananların ilgisini çekebilecek 2 boyutlu kısa bir animasyon filmi buldum. İlginç bir çalışma olmuş, benim çok hoşuma gitti. İşte size linki:

http://www.motionzoo.com/animation/mithril.mov

İzleyebilmek için Quicktime Player'a ihtiyacınız olacak.

[Bu mesaj Capulcu tarafından 22 August 2003 20:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden Jarlaxle olabilir mi o acayip şapkalı? Diğerleri de drowa benziyordu biraz, tenlerinin rengi Drizzt'inki gibiydi. :)
Bir de sürekli sağa sola çekilmek yerine kılıçlarıyla kendinilerini korusalar daha güzel olurmuş :-P

Edit: Evet Jarlaxle'mış. Bkz: 3. dakika 9. saniye. Göz bandı var :)

[Bu mesaj Eraq tarafından 22 August 2003 22:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel yapmışlar.
kavga sahnesi de güzel olmuş ama daha iyisini yapabilirlermiş.
ee ses yok bi de..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok güzel.
hele barbarın ve halflingin ayrıntıları çok iyi.
dwarfa fazla özen göstermemişler sanki.
drowla assassinin kapışması çok iyi de drowun kılıçları dandilk..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

Drizzt'in o kulaklar ne öyle? :)
Bir de Entreri büyülü hançerini öyle kolayca atmaz. Bir tarafından başka bir bıçak fırlatsaymış.
Bu arada Entreri uzun saçlı değil miydi Realms'teki herkes gibi?[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..

abuzittin, 15 August 2003 14:26 tarihinde demiş ki:
Peki nasıl frp yasayacağım öretirmisin
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Entreri saçları sonradan uzatıyor diye hatırlıyorum.Yanlış hatırlamıyorsam Legacy of Drow serisinde iyi bir mor oluyor ve 6-7 sene filan Calimport'a gitmiyor aylak aylak aylak dolaşıyor o sırada uzatıyordu.Tabi saç yerine sakal uzatıyorda olabilir çünkü sakalları uzuyordu ama saçını tam hatırlamıyorum.[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...