Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepsi Twist a.k.a limonlu kola

arcane

Öne çıkan mesajlar

Az önce yemek yemek için masaya oturmadan önce sofradaki pepsiyi görünce direk saldırdım.Bardağa boşalttım ve bi yudum aldım.
"Bardağın içinde limon ne arıyor?" dedim kızgın bir şekilde.Sonra bardağın içinde limon olma ihtimalinin olmadığını kavradım.Neden biri gelip bardağıma limon koysun ki?.Şişeye baktım üstünde limon resmi.Limonlu yazıyor.

Tadı aynı normal pepsinin içine limon atılmışı.Ayırt etmek çok çok zor şahsen edemedim.Güzelliği şu:
Normal kolaya limon koyarsanız bir süre sonra o bardakta içmek istemezsiniz çünkü çook limonlu olmaya başlar.Bunda öyle birşey yok çünkü limon seviyesi hep aynı.

Ben sevdim.Tavsiye ederim.[hline]kings of chaos
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sanırım güzel birşey pek pepsi içtiğim söylenemez ama limonlu kola fena olmaz bende diyorum bunlar twist falan domino pizzadada twist diye yemek vardı galiba oyle bişi sandım aklım fikrim yemekte lol :)[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Deep pepside falanmı çalışıyorsun yada söyle % kaç verdiler :-p
Bilmiyorum amerikanlar doğrusu kolayı kutu kola olarak içiyorlar gerçektende haklılar çünkü bilmem 2,5l ile 1 veya kutu kolanın tadı farklı geliyor herneyse kutu içinyorlar ama bol buzlu bardak tamamen buzlu oluyor birde limon limon için yorum yapmıyıcam ama bol buzlu kutu kola kolası hiç fena olmaz :)
*!Akkıllarını karıştırdığını düşünür*[hline]===> orc_lord <===
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Eheh yanımda var şimdi buzluğa attım birazdan makarna cips ooooh birde film falan açar artık keyif :(
Ama bugun babamı yurtdışına halamıda ameliyat yaptırmasaydım daha iyi olabilirdi :([hline]===> orc_lord <===
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Eheh yanımda var şimdi buzluğa attım birazdan makarna cips ooooh birde film falan açar artık keyif :(
Ama bugun babamı yurtdışına halamıda ameliyat yaptırmasaydım daha iyi olabilirdi :([hline]===> orc_lord <===
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ehehe bizimkilerde çamlıcayı seviyor ancak fena diil yani aslında güzel ama sanki ülkere'e geçince biraz bozulmuş gibi geldi tadı falan yani eskisi sanki daha bir iiydi :-?[hline]===> orc_lord <===
Sosyal ağlarda paylaş

olm eskiden ankara gazozları vardı süperdi.
sürekli üzerinde arap kızı olan sakızla,içinden oyuncak çıkan FiLO diye bişi vardı onlara beraber alırdım.hatta Filo 500 lira mıydı 5000 liramıydı neydi.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...