Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kırık Kalpler Bolumu

De-Jeavu

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar son günlerde içinde bulunduğum kötü ruh hali nedeniyle açtığım -nedir bu çektiğim-başlıklı forumda geldi bu öneri.Aslında kötü bir öneri sayılmaz.Yani eminim birçoğunuzun kalbi umutsuz bir aşk,terkedilme vb...gibi olaylarla kırılmıştır. Sevipte sevilmeyenlerin,sevip terkedilenlerin,sevgisini karşısındakine soyleyemediği için acı çekenlerin:(....birleştiği bir forum olsa kötü mü olur?[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Sosyal ağlarda paylaş

kusmamın sebebi böyle şeylerin forum ortamını daha mutsuz ve negatif hale getireceğini düşünmem
ayrıca gereksiz geyik miktarı durdurulamayacak ölçüde artacaktır[hline]Parental Advisory: Explicit Content
UrZa, 30 Ocak 2003 22:25 tarihinde demiş ki:
abi yaliim mi abi?
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam yine benim aklıma gelen garip,mantıksız fikirlerden biriydi.Bu gönül meseleleri benim aklımı başımdan alıyo.Evlenme fikrine gelince biraz erken ehe önce lise biticek.Sonra üniversite.Ondan sonra askerlik.Askerlik bitince iş arama.Fırsat kalırsa çoluk çocuğa karışma:(:(:([hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Sosyal ağlarda paylaş

ki ben sevgilimden ayrıldım geçen cuma ama koymadı
Ha okulda oturuyorum mutsuz bi şekilde Tüm hocalara kız meselesi demek zorunda kaldım ama düşünmem gereken ve canımı sıkan bazı şeyler var ki çözemiyorum bi türlü ama çözecem azimliyim
neyse fazla takmayın birşeyi bu yaşında gez toz
Ayrıca
A-Ş-K D-İ-E B-İ-R-Ş-E-Y Y-O-K
Bunu öğrendiğinizde geç olacak diyorum
Ben iradeli adamım aşık olmam olduğumu zannetsem bile etrafıma çaktırmayacağım..[hline]=o=Pepelek Satranç Turnuvası '03 Sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne mutsuz olacaksınız, neden kalbiniz kırılacak.. 8 yıl içinde bir 4.5 yıllık bir tane de 2.5 yıllık ilişki yaşadım.. teki ile evlenecektim nerdeyse sonra ayrıldık.. şimdi ÖZGÜRÜÜÜMM istediğim çiçekten bal alabiliriiim :P

Okulu bitirdikten sonra işsizdim 6-7 ay işsiz gezdim o arayı iyi değerlendirdim kendimi geliştirdim şimdi işim de var iyi de kazanıyorum..

Şu hayat hiçbirşeyi kafanıza uzun süre takmaya değecek kadar uzun değil, her dakikanın keyfini çıkartın.. Olumsuzlukları düşünmek yerinde bunların size sağladığı avantajları düşünün, gelecekte size ne gibi deneyimler sağlayacaklarını düşünün.. Çıkın yeni fırsatları yoklayın..

Evinize kapanıp pesimist bir tavır takınıp ben şimdi naapacam diye kara kara düşünmeyi bırakın..

Hadi canlarım sıkmayın, kasmayın kendinizi çıkın gezin tozun eğlenin.. Zaman herşeyin ilacıdır ama evde oturup kendinizi kasarsanız zaman geçmek bilmez..[hline]Haradrim lvl50 Warden
Member of Dark Order
Excalibur | Hibernia / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Of yav okuldan yeni geldim.Kıza soyliycektim ben sana ilgi duyuyorum diye.Konuyu karneden açıp daha sonra değiştirecektim.Üzülüyodu karnesi kötü gelcek diye.(Bu arada kız hepsini 5 getirdİ.)Bak dedim üzüldüğüne değdimi hiç boşu boşuna harap ettin kendini dedim.Kız bana sen ona üzüldüğümü nerden biliyosun diye bağırdı (geçen gün bana soylemişti karne kötü gelirse ne yaparım ben diye.)Sen demiştin ya geçen gün dedim.Bana bişey soylemeden önce dikkatli ol diye bağırdı.Ben de biraz kötü karşılık verdim.Off ya anlayamadım neden boyle yaptı.Ama yeter artık.Zaten kızın benim ona olan aşkıma karşılık vericeği yok.Bu 15 gün içinde onu unutmanın yollarını arıyacam.İkinci dönem başında da soylerim artık.Ben sana aşıktım diye.Sonuçta hiçbirşeyin önemi yok artık.Ama onu nasıl unutabileceğim hakkında en ufak bir fikrim yok.Benim için çok zor olacak.[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
De-Jeavu, 31 Ocak 2003 14:16 tarihinde demiş ki:
Of yav okuldan yeni geldim.Kıza soyliycektim ben sana ilgi duyuyorum diye.Konuyu karneden açıp daha sonra değiştirecektim.Üzülüyodu karnesi kötü gelcek diye.(Bu arada kız hepsini 5 getirdİ.)Bak dedim üzüldüğüne değdimi hiç boşu boşuna harap ettin kendini dedim.Kız bana sen ona üzüldüğümü nerden biliyosun diye bağırdı (geçen gün bana soylemişti karne kötü gelirse ne yaparım ben diye.)Sen demiştin ya geçen gün dedim.Bana bişey soylemeden önce dikkatli ol diye bağırdı.Ben de biraz kötü karşılık verdim.Off ya anlayamadım neden boyle yaptı.Ama yeter artık.Zaten kızın benim ona olan aşkıma karşılık vericeği yok.Bu 15 gün içinde onu unutmanın yollarını arıyacam.İkinci dönem başında da soylerim artık.Ben sana aşıktım diye.Sonuçta hiçbirşeyin önemi yok artık.Ama onu nasıl unutabileceğim hakkında en ufak bir fikrim yok.Benim için çok zor olacak.[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...

Anaokuluna mı gidiyorsunuz yoksa kız mı oradan? Bu nedir ya hahahahahaha. Şımarıklığın hat safhası. O Karneyi ona yedirmek lazımmış. İşte o zaman anlar kime ne zaman ne deneceğini. İş değil bunları konu yapmanız yazık. Hahahaha, çok iyi ya kızın tavrı aklıma geldikçe gülüyorum. [hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kızın gözünde ki yerimi bilmiyorum ki.Daha doğrusu kızları anlamıyorum.Bütün bir dönem boyunca ona etmediğim iltifat kalmadı.Onun bütün zevklerini öğrenip seviceği bir sürü hediye aldım.(Valla itiraf ediyom gül bile aldım.)O yine benim yanımda başka erkeklere aşık olduğunda fln bahsediyo.Şuna bak ne kadar yakışıklı fln diyo.Ben şimdi kahrolmayımda kim olsun?[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Sosyal ağlarda paylaş

GE-TA benimde aklımdan o geçti ama sonuçta bir kıza bu kadarıda yapılmaz:)Hem de o kız benim kalbimin içinde ki Kişiyse hiç olmaz.Ama sanırım ben şımarttım onu.Zaten bütün erkekler onun peşinden koşuyo şımarmasında ki etkenlerden biride budur muhakkak.OFffff yav nereye baksam çıkmazla karşılaşıyom...[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Sosyal ağlarda paylaş

yok Spectator onla ilgili asla cinsel bir arzum,bir fantazim yada buna benzer cinsel ağırlıklı istekler olmadı.Yani kıza deli aşığım.Onu başka bir erkekle konuşurken falan görünce içimden kin akıyo.Hayattımda ilk defa bir kıza karşı boyle bir duygu yaşıyorum...[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Sosyal ağlarda paylaş

Kezzap falan için kIzgIn demir yutun ne bilim. Ise yarayabilir bunlar.[hline] Sam, 18 Ocak 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
"The performance of dark-dr is a must-see of the year..."
- New York Times

"...dark-dr plays the admin character of the topic, reflecting the fury of an santa orc.."
- BBC

"...dark-dr bu başlıkta kendini aşıyor."

- Atilla Dorsay

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Walla aynı durumu ben yaşıyorum. Kızı seviyorum deliler gibi ve bu da benim 5 zayıf getirmeme sebep oldu. DAha önce aramızda bir yakınlık oldu ondan hoşlandığımı bikaç kız ark sölemişler fakat çelişkiye düşürerek. Hoşlanıyo olabilir tarzında. Ama kız şimdi başka bir çocukla çıkıo. Ve bugün beni çağırdı aşşağıya. Otobüsteyim moralim bozuk çaldırınca inermisin? dedi. NAsıl hayır diyebilirsinki? indim hemen. Yürüyelim dedi. İçimden dua ettim allahım ne olur düşündüğüm şeyi söylesin diye. Ama kızın morali şu sebepten bozulmuş. Çıktığı çocuğun arkadaşının kız arkadaşını ekmişler. O kız da 1 günlükmüş daha. VE sonra Benim sevdiğim kız çıktığı çocuğa ben ne zaman gitsem fln demiş. O da sen bilirsin demiş. Sora benim sevdiğim bi öneride bulunmuş. Benim ablamın arkadaşının iştyeri buralarda akşam geç vakte kadar sizle gezersem onla dönebilirim ya da duraktan binip gidebilirim demiş. Çıktığı çocuk da tamam biz seni durağa bırakalım demiş. Yani sktr i çekmiş. Sora hiç birşey demeden inmiş arabalarından durağa giderken çocuk görüşürüz fln demiş buda cevap vermemiş tartışmışlar. fln fln. Büyük bir hayal kırıklıı yaşadım. Sonra beni evine çağırdı. Fakat annesi ve ablası da evdeydi. Oturduk 2 saat kadar konuştuk. Bana sürekli ne yapmam konusunda yardımcı olmamı söylüyordu. Arayımmı? yok ne diyim? sence neden böyle yaptı? seni seviyorum ne kadar içten gelir bir erkekte? flnm fln bende bir arkadaş olarak cevap verdim. Ama çocuğa sürekli salak sığır öküz hayvan fln dio. Ama seviyormusun dediğimde cewabı şu oldu. O çocuk bana 3 defa çıkma teklifi etti. Acıdığım için çıktım. İlk başta ben istemedim sktr çektm. Ama şimdi çocuk bana çekio kendimi ezik gibi hissettim dio. ve bazen onun beni sevdiğini hissettiğimd ebende onu seviyorum diyor. Ama emin değilim diyo. Ona o çocuğa bi süre trip atmasını söledim. keşke demeseydim çocuk bikaç sktr daha çekince ayrılsaydı ve ... neyse orası imkansız gibi görünüyor. Çok zor bir durum. Kızın gözlerine baktığımda bazen hiçbirşey demiyor. Ama gülümsüyor. Bende kendimi tatmin ediyorm aha gülümsedi belki bişiler olabilir şeklinde. ama nafile. onu okadar seviyorum ki anlatamam. PPK Resurrection dinleyin biraz yaşadığım duygunun melodisini hissedebilirsiniz belki. Çok karmaşık duygular içersindeyim. Annesi fln tanıo beni. Annemle de tanışmak istiyo. ama o zaman imkansızlaşabilir. Ama ulaşılamayan şeyler çekici oluyor. Beni mutsuz edende ulaşamama duygusu. Keşke benim olsa. Hiçbir sorunum kalmaz. Bana şey demişti çıktığım çocukla hiç doru düsgün gezmiyoruz dedi. Tunalı ya fln gitmedik bile dedi. Bende bi gün söle gidelim senle dedim. Evet haklısın senle hiç gezmedik dedi. Sanırım salı günü buluşçam. Etkileyici olmalıyım. Ama zaman göstercek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...