Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Ps1 ve hediyeleri

hasansemre

Öne çıkan mesajlar

ps1 modeli 9200 tek analog kol tek memory card öle fazlada oyun yok 25 oyun civarında sanırım ama aralarında medal of honor,metAL gear solid,driver2 ve tüm winning serileri yer almakta hatt ıss pro 4 bile :) bunlarda kampanya dahilindeki ürünler 1 haftalık bir cdPlayer + phılıps cd çalarlı müzik seti + 37 ekran tv + sıfır kutulu sony video çift kafalı + 14 vestel monitör isteyene 17 vestel'de verilebilir fiyat farkıyla tabi :)) mouse + klavye hepsi birlikte monitörü 14 olanı seçtiğinizi düşünerek = (575.000.000 TL) monitör 17 olursa 650.000.000 olur ancak monitör 1 aylık garantisi devam ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

ben oraya göz kararı bişiyler yazdım ne nedir değildir de piyasının içinde değilim ancak almak isteyen çıkarda buna bukadar veririm derse olabilir bonecrusher'ın yaptığı gibi :P ps'i yalnız almak istiyosan konsol satan yerler 80 milyona alıyolar ben de sana 90'a vereyim :) bonecrusher yok ben illa sega saturnumu verecem dersen biraz beklemek lazım derim :)
Sosyal ağlarda paylaş

falla fazla bişiy yok ama önemliler diyebilirsek 3-5 tane winning serisi arkadaşlarda olanları da alırsam tüm seriler, driver 2, metal gear solid,tarzan(benim favorim),medal of honor,vrally,grand turismo2,colin mcrae rally ne bilim ben fifa nba falan var işte 25'de tahmini bi rakam dı 30 da olabilir 20'de ama 20'den az olmadığı kesin :) kutusu duruyo atmadım hehehe
Sosyal ağlarda paylaş

nebilim işte ben dedim hepsi bir arada daha iyi gelebilir dedim :P ama almak istediğiniz söyle cihazı yazın bende onun fiyatını yazıyım.

Video = 60.000.000 TL hiç kullanılmamış olmakla birlikte(2-3 kullanım onlarda düğün kasetleri falan)(Sony')dir kendisi :)

Disc Man 45.000.000 TL markasını hatırlamıyorum ancak 2 hafta falan oldu alalı.

14' monitörü sattım :)[hline]hasanSemre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...