Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fantasy art ve diger cizimlerim

Kharon

Öne çıkan mesajlar

Edebiyat ve kimya derslerinin verdigi ilham ve bi aralar buralarda moda olan
fantazi art olayina bende girmistim fakat scanner sorunsali vardi - ama artik yok

iste resimlerim...

Silahlar

Cogu bilinen tip seyler bi tasarim gibi bisey soz konusu degil sadece
biraz scim,balta,long sword neyin susledim.
Scimitar
Double Axe
Long sword(kılıcın ismini yuan-ti Tonque koydum sonradan dile benzedigi için
daha once bole bi tasarım yada isim varmıydı bilmiyorum ama bence uyumlu oldu)

Logolar

Sadece bi kac filtreden gecirip wallpaper yapmak icin cizdiklerim bunlar orjinal halleri

Metal bloklar
Ahsap logo

Bortu bocek

Gargoyle u monstrous manuel dan bakarak cizdim ne kadar becerebildim meçhul

Gargoyle
Yarasa

Savaşçılar

Valla hayatımda ilk defa cop adamlardan farklı olarak insan motifi çizdim o yuzden bazıları
orantısız,dengesiz v.s. olabilir Gördüğünüz eksiklikleri yazarsanız sevinirim tabi sadece bunlar
için degil tum resimlerim için.

Kralımtrak
Barbar
Elf ranger
Not: Guzel surat cizemedigim icin elfin kafasına kukuleta geçirdim ne kadar uydu tartışılır[hline]KHaRoN
The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

Kral çıplak?[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsine baktım, nacizane yorumlarım.

Scimitar: Kusura bakma tasarımı çok kötü.
DoubleAxe: Güzel bir tasarım. Biraz daha ayrıntı dahada güzel yapar mesela keskin yerleri ve tutamağına deri ve/veya mücevher.
Long Sword: Elflerin kullandıkları gibi sanat eseri kişiliği var ama ismine yakışmayacak kadar kısa olmuş. Belki modifiye edince ismininde değişmesi gerekebilir. Çünki uzun bir silahda dil ovalini çıkarmak zor olacaktır.

Metal bloklar: Güzel ama pek yaratıcılık görmedim.
Ahşap Logo: Çok hoş. Gerçekten güzel.

Gargoyle: Güzel yakalamışşsın. Ama sevimli olmuş. Dile dikkat. Şu mario'nun dinosu gibi. Yoşi miydi adı?

Yarasa: Çok güzel. Zaten oldum olası yarasaların estetiğine hayranım.

Savaşçılar için genel bir yorum. İnsan figürleri üzerinde biraz çalışman lazım. Kaslar biraz sırıtıyor.

P.S: Edebiyat dersine dikkat, lise 2 de iken edebiyat hocasına oh bu dönem sizden kurtuluyorum dedim. Kadın beni bıraktı ve lise sonda bir dönem daha edebiyat almak zorunda kaldım.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

Sosyal ağlarda paylaş

Yuan-Tı tonque u ılk başta bir tür dagger gibi düşünmüstüm kabzasına konan bi tür zehirli kapsül le hedefe vurduğunda o 2 çıkıntıdan zehir akmasını düşünmüstüm işte öle zehir, yılan dili gibi görünüm vs olunca patlattım ismini oraya

balta cok acele basit bi cizim oldu fazla ugrasamadıgımdan sonradan pek susleme ımkanı bulamadım

bunları cızdıkten sonra bı arkadaşa veriyorum o scanliyor.kağıtlar ve scanner bende olsa hemen düzelticem ama işte...
Edit:Yazım yanlışı
[hline]KHaRoN

[Bu mesaj KHaRoN tarafından 04 Şubat 2003 14:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

silah çizimleri çok dandik.
mesela scimitar çok kalın. Falchion gibi olmuş ama çok yayvan.

balta da kötü olmuş. Yani blade kısmının çok derin çentikleri var. Biraz da yüzeysel yapabilirdin. ayrıca blade'in ucuna ince bir kısım yapman gerekiyordu. Balta çizimlerini incele, ne demek istediğimi anlarsın. Sapa yuvarlak hissi vermeye çalış..

kılıcın da sapı çok düz olmuş. Blade'i çok kısa. Ucundaki tongue kötü. Ancak blade'in kaba hatlarını beğendim.

logo ilginç olmuş. ama deliklere 3 boyut hissi vermemişsin.

ahşap logo güzel. ama L'nin kuyruğu daha iyi olsa mükemmel logo derdim. Photoshopta buna ahşap efekti verebilsen ne güzel olurdu.

gargoyle güzel olmuş beğendim. ama renkli olsa dediğim gibi daha egzantrik olurdu.

aaah bu ne biçim yarasa ya. kanatlar süper de vücut kötü. garanti ederim daha iyisini çizebilrdin. hafif yana uçar da çizebilirsin...

en dandiği kral. özellikle şu yarasadan sonra bir tuhaf geldi. pelerin kötü, insan hatları kötü, zırh kötü...

fighterı da beğenmedim neyse salla

bu elfin falchion u güzel. ama geri kalanı berbat.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 04 Şubat 2003 20:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben ınsanlar hakkında konuscam dığerlerıne dokunmaycam.
Sımcık elın yatkın gıbı fakat bılmen gerekenler var cıddı olarak devam etmeyı dusunuyorsan. Oncelıkle goğus kısımları hep cok yukarda bu aslında daha cok defter kosesıne cızımden kaynaklanıyor sanırım :P kralda mesela bıraz daha assağıda lsa tam oturcak gıbı ayrıca kollar bacaklar cok hmm tonton gıbı yanı yuvarlak olmamalı.barbar da kol ve goğusun bırlestığı yerde guzel yapmıssın fakat yıne cok az yukarıda kalmıs goğus. ranger da poz ve pelerın cok ıyı olmus resımlerde orantısızlık var ama aabi cızdıkce duzelr o[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Ama Eşşek Gibi sEsli hArf............Hay ben boyle modanın :P

Sosyal ağlarda paylaş

fantasy bu her sey olu :P[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Ama Eşşek Gibi sEsli hArf............Hay ben boyle modanın :P

Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda zaten photoshop çalışıyorum metallogo bi tür ön çalışma sayılabilir. ona pas efekti fln vermeye çalışıyorum
ama daha beceremedim :D
ahşap logo ise tam bir işkence bi türlü beceremedim inverse yapıp tebeşir görünümü verdim öle duruyor biraz daha çalışmam gerek photoshop da.

Renklendirme olayında işler cok karışıyor şimdilik sadece grey scale çalışıyorum kendi çizimlerin üstünde.

insanlar için her türlü yoruma başım eğik zaten beceremiyorum.sadece bi ricam var kötü deyip gecmeseniz de eksiklerimi söyleseniz daha iyi olmaz mı?

ben en iyisi börtü böcek çizimlerine devam ediyim
zaten edebiyatçıya bakarak çizdigimden diger haşaratlar bi nebze olsun daha iyi oluyor.[hline]KHaRoN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...