Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darksun!

Farinal

Öne çıkan mesajlar

e ewt romanı biz lisedeyken (o zaman dsl imiz filan yok teee :P) bi arkadaşın abisinden yalvar yakar alıp okumuştuk :)

ekrandan okumaya karşıyım zaten.eskiden değildim ama gözlerim pörtleyince oldum.

ya herşeyini öğreniyosun.GM lik yapıyım diyosunda oyun grubuna onu öğretmek filan işkence oluyo ya...onun sebebide zaten çok az biraraya gelmemiz.

herkes bilir vaziyettede masaya oturmak hayal benim için:P bu tempoda yeni grup bulamam :(

romanlar bayaa sevilmişti diye hatırlıyorum ben.gerçi sadece birincisini okuyabildim.türkçedede birden ötesi çıkmadı galiba.yurtdışından sipariş verirkende "amaaan onlara gelene kadar çok kitap var " diyorum. iyi mi ediyorum bilmem :P

ya ben çok bekledim wotc eski alemleri diriltir belki diye ama boşuna tabi...hele plane lerle ilgili kitaplarda sigil den factionlardan bahsedilince planescape ten bayaa bi umutlanmıştım :(
Sosyal ağlarda paylaş

ben tam anlamadım.old DSO dedikleri ne ki? :S

bi de canlanıyo derken masaüstüyle alakalı bi söylenti filan varsa link filan verebilir misiniz?merak ettim.amatör olarak zaten 3.0 filan çevrilmişti diye biliyorum,inşallah ondan bahsedilmiyodur.

map viewer a baktımda UO gibi bişe :P hehe eğlencelidir belki...önce bu eskisi heralde dedim ama baktım klasörün adı DS2, ODS ayrı.

edit:şöyle bi aradım,bakındım ama bişe bulamadım official olarak.kesin derken tam olarak kaynak görebilir miyim.o oyun yanlış anlamadıysam amatörlerin yaptığı UO tarzı bişey.ben bişey mi kaçırıyorum? o.O

bu arada seri seri demişim isim vermemişim.prism pentad dı benim bahsettiğim.

[ Mesaj 26 Eylül 2007, Çarşamba - 18:32 tarihinde, fenris tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Site uzun bi süredir güncellenmemiş, pek ciddi bi projeye benzemiyor. Forumlarda da bilgi yok zaten. Bide darksun güzel setting ama mainstream değil, olmadı olamaz. Hasbro, 4th ed. falan da çıkararak iyice mainstreame çekmek istiyor d&dyi, o yüzden bu tür alternatif evrenler falan bi daha offical destek bulamazlar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl güzel settingleri harcadılar ya...planescape,birthright,dark sun...keşke ravenloft gibi başka bi firma alıp hayata geçirse şunları :(

bilen biliyodur muhtemelen ama yinede verelim :P

nedir ne değildir diye
http://en.wikipedia.org/wiki/Dark_Sun

burda bayaa bi çalışma yapmışlar.şöyle bi baktım pdf lerine güzel gibi
http://athas.org/

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 18:39 tarihinde, fenris tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
birthrightın orjinal boxı war bence
cok entresan bi oyun birthright ya
yane bole 3 phase war
adventuring ruling ve warfare diye

işte adventureda normal oyun oynayabiliyosun classalrı bilmemneleri felan war klasike cok yakın

rulingde işte imparatorlugunu felan guclendiroysun ordularını yapyıdsun

bide savas war işte hafifi magic the gathering gibin

deişik bi olay yane
denemek lazım aslında
Sosyal ağlarda paylaş

ruling turn based strateji. adventure baya eski motorla felan ama önde karakterin(grubu?) karşına adamlar geliyo vesaire.. level atlatıyosun herolarına

warfarede taş kağı makas gibi orduları 4x4 bi kareye diziyosun vuruşuyolar..

çok zamanımı yedi ya, ama korsandı tabi :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...