Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iyi değil çok iyi runuo cu varsa fırsat!

arbay_gamers

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaşlar. Çok iyi derecede RunUO bilgisine sahip 1 yada 2 arkadaşa kendi sunucusunu açma fırsatı sunucam. ilgilenenler [email protected] msn adresinden iletişim kurabilirler.

Soru sormak isteyenler gelmesin die bilgi:
elimde çok iyi bir bağlantı çok iyi pclerim var. sadece runuo scp leri ile ilgilenicek ve farklı ciddi projeler üretip cok yuksek online sayıları yakalıyabilecek olan kişiler eksik. ekip halinde olursanız tercih sebebi.

Sunucu konusunda garanti isteyenlerin bilgisine: Sunucu yaklasık 1 senedir boşta yatıyo. Vazgectim kapattım yok. O yuzden 1 2 aylık server açmayı düşünenlerde gelmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

belki bana düşmez ama bir tavsiye olarak söylüyorum, ki her zaman söylerim; türkiye'de runuo ile o dediğin çok yüksek online oyuncu sayısına asla ulaşılamaz bu vakitten sonra, belki phtır çok değişik sistemlerdir istediğiniz sayıyı 1-2 ay yakalarsınız sonra yine vasat sunuculara döner haliniz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoruK 24 Eylül 2007, Pazartesi - 15:59 tarihinde demis ki:
belki bana düşmez ama bir tavsiye olarak söylüyorum, ki her zaman söylerim; türkiye'de runuo ile o dediğin çok yüksek online oyuncu sayısına asla ulaşılamaz bu vakitten sonra, belki phtır çok değişik sistemlerdir istediğiniz sayıyı 1-2 ay yakalarsınız sonra yine vasat sunuculara döner haliniz.

ehaueauhea
bu mesaja sadece guluyorum
nebla pagan serveri
400 player
runuo idi

sanirim nebulanin spherelarinda bile o kadar kalabalik olmuyodu ust sinir yuzunden
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoruK 24 Eylül 2007, Pazartesi - 16:24 tarihinde demis ki:
o nebula. sen dünyada nebula kadar kalabalık bir shard gördün mü hiç? nebula isminin sahip olduğu itibara ulaşılabileceğini düşünüyor musun bundan sonra? ne kadar sphere runuo oyuncusu varsa sırf adı nebula diye devam etti o sunucuya. sonu ne oldu peki?

o nebula dedigin serverin nebula oldugunu kimse bilmiyodu ki
biz zaten mixde kurduk serveri
sonra nebulaya tasidik mixle annasmazlik cikinca
adi da pagandi nebula felan deil

patide kurduk zamaninda
azmo ben felan sonra el deistirdi meistirdi en son razorjimmy ile devraldik
30 playerli serveri 400 playerli yaptik

iyi server scriplter ve ilgili gm tayfasiyla her server buyur
olay urasmak
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırakın bu boş işleri yok uzun zamanlı yok şoyle bir proje yok 2 sene uğraşılacak .v.b. ne projesi allah aşkına ya basit bir oyun kallavi kelimelerle egonuzumu şişiriyorsunuz yok efenim işte şu kadar player olurmu oursa bilmem kaç yıl arkadasından işinden olacak kimse varmı ... ne saçmalıktır bu ya zaten tr de ne kadar boş iş varsa milletde onun peşinde
Sosyal ağlarda paylaş

neden iptal oldun kingpincim? zamanında nebula'yı player sınırı olmadan bir açsaydık bakalım kaç kişi giriyor diye, dünyanın en kalabalık sunucusu olmaz mıydı? sphere sunucular arasında tek başına yıllarca en kalabalık sunucu olmadı mı zaten? şimdi dandik pvp shardlarının yakaladığı 600-700 oyuncu sayısını bana gösteriyorsan bir şey diyemeyeceğim.

*turns it on*
Sosyal ağlarda paylaş

teot döneminde nebulanın en dibe vurduğu dönemde,yeni baştan sunucuyu yaratıyorduk,locus'la quann'ı birleştirdiğimiz dönemden bahsediyorum.server ilk defa açılıcaktı,açılmadan önce göktuğ herkezden oyuncu sayısı tahmini aldı.en yüksek tahmin 200 iken ben 450+ dediğimde benimle dalga geçtiler :)

sonuç : 500 küsürlerde online oyuncu oldu,ve sphere maalesef bukadar data transferini yapamadı,quann'dan karakter aktaran kişilerin skill'leri karıştı :) yani lafın kısası sphere'de ulasabileceğiniz maximum randımanlı sayı 400 veya 450'dir.bu oyuncu potansiyelini nebula runUO'ya taşıyabilseydi ozamanlarda inanıyorumki 2000 küsür online oyuncuya hizmet verirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...