Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Blackeagle

Sempati duyduğunuz ya da beğendiğiniz topçular? =)

Öne çıkan mesajlar

Valla Beşiktaş'ın bütün oyuncuları/ahmet dursun dışında) hariç beğendiğim oyuncular de boer kardeşler,edgar davids ve beckham..Sizinkileri de bekliyorum...[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
beckham - hagi [herzaman futbolcumuz][hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
henry-owen-shevchenko-cannavaro-hagi-romedahl-ferdinand-emre-taffarerl-mondragon-thuram-Donovan(USA)[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Şifo Mehmet

üstüne tanımam efendi geldi efendi gitti...
adamın bir kırmızıkartı bile yok![hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Mehmet kendını yerden yere atardı hıc unutmuyorum o adamı,Arıf 2 valla.[hline]Simofle

[b]O 55 bin sosisliden biri

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
shaq , kobe , t-mac , carter , jordan , nowitzki , richardson , kidd , iverson , peja , divac , hedo.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
basketbol:shaq(manyak herif hem süper dağıtıoyor ortamı hem çok geyik)-tmac(aşmış)-iverson(öhöhö)
futbol:roberto carlos(boooooom),hagi(ekol),emre belezoğlu(ekol olacak cocuk), nihat kahveci(hll olsun onada), bülent korkmaz(uefa kupası finalinde omzu sakatlanınca kolunu belinden doğru sardılardı o hali ile düşe kalka mücadele etmişti gözlerim yaşardıydı helal olsun ..)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
pancu tabi ki herifi acaip cok seviyorum. bi de mehmet tabi ki ne daha önce geldi ne de bir daha gelir öle biri

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben dicektim de
kesin bişi wardır dedim sazanlamadım[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
basket: shaq,iverson, mehmet okur, hidayet türkoğlu, mulaömeroviç, naumoski bi de majesteleri [bi de larry bird]
futbol: r.carlos, taffarel, mondragon, mehmet özdilek, hagi, emre, nihat, şaban şükür (wc2002 olayını saymıyorum), pope, mendieta, jardel! (beleş meleş çatır çatır saydırabilitesi var adamın) bi daha hagi[hline]Peheey!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
basket:Micheal Jordan,Dirk Nowitzki,Jason Kİdd
Futbol:Davids,figo(saçlarına hastayım),ilhan,pancu.[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Mehmet Özdilek
Nihat Kahveci
Daniel Pancu
Ergün Pembe
Rüştü Rençber
ve tabii ki Pascal Nouma

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Daniel Pancu!!!!!
Pascal Nouma!!!
Deli İbrahim!!!!
Davids!![hline]My name is Zordekus Memduska Dolapolio,commander of ordechs of north ,chief ordech of Geyich legions,loyal servant to true Ordech cheiftain Nurlah

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
said:
BabacumMostors, 01 Mart 2003 01:11 tarihinde demiş ki:
Şifo Mehmet

üstüne tanımam efendi geldi efendi gitti...
adamın bir kırmızıkartı bile yok!

adamın üstüne tanımıyorum. ama ayrıca nouma, ahmet dursun ve hagi'yi de çok severim[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 05 Mart 2003 10:55 tarihinde değiştirilmiştir]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
pancu,şifo mehmet,ergün,ibrahim,nihat,ilhanı da severim ama çığrından çıkınca bozuyo[hline]Lord British Sucks
This song is for anyone........fucky

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Washington N1
Nistelrooy,Van Hoijdonk,Henry ve Kluivert e sempatim var.Kafa topları iyi olsun yeter deermişim..[hline][i]Slam City Jam...
[b]ICQ :3500388

I love this game!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...