Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu Açmış Olmak İçin Açmıyorum Ama Hala Sanırım Ayrımcılık Var....

DiABoLiK

Öne çıkan mesajlar

Phyx
üye § 11 Eylül 2007, Salı - 19:04 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

EVET DOĞRU ADAM ZATEN IRÇINI BİLE SATIYODU
ADAM İNSAN OLDUGU HALDE GİTMİŞ ORK IRÇ AÇMIŞ
İMZASINDA DA AÇMAYAN ENAYİDİR DEMİŞ
VE SEN DİABOLİK ESAS DÜPE YAPAN SENSİN
VE SANA ŞUNU SÖYLERİM Kİ
ANKARADAN KALKTI TREN...

--------------------------------------------------------------------------------
Werewolf: ekmek ne ayar almışsın aga, bakıp bakıp alkışlıyorum.

Dupe ve ben....

Vah vah bukadarmı salağa kaldı bu forum... Valla yazık günah...

Eski veledler daha akıllıydı agalarını yalarken salya silerdi...

Siz açıkça ısırmaya çalışıyorsunuz...

Sen dupersin dedin ve iftira attın bunu kanıtla. Kanıtlıyamazsan ben kanıtlayacak ifitramı atarım....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiABoLiK
üye [şikayet et]
§ 11 Eylül 2007, Salı - 19:37 [ özel msj ]

Dupe ve ben....

Vah vah bukadarmı salağa kaldı bu forum... Valla yazık günah...

Eski veledler daha akıllıydı agalarını yalarken salya silerdi...

Siz açıkça ısırmaya çalışıyorsunuz...

Sen dupersin dedin ve iftira attın bunu kanıtla. Kanıtlıyamazsan ben kanıtlayacak ifitramı atarım....

BUNU SÖYLEYEREK AYIP ETTİN İŞTE. NİKLERİNİZİ UNUTMAM MÜMKÜN DEGİL SEN VE sErSeri_AVUKAT1905. HA Bİ DE dikapRiYO_SERdAr vardı. ŞİMDİ DELİKANLICA BUNLARIN YALAN OLDUGUNU SÖYLEYEBİLİR MİSİN?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BUNU SÖYLEYEREK AYIP ETTİN İŞTE. NİKLERİNİZİ UNUTMAM MÜMKÜN DEGİL SEN VE sErSeri_AVUKAT1905. HA Bİ DE dikapRiYO_SERdAr vardı. ŞİMDİ DELİKANLICA BUNLARIN YALAN OLDUGUNU SÖYLEYEBİLİR MİSİN?

Hadi ispatla işte ben bunu diyorum....

Nasıl adam dupeyi yazdı dediysem ve burada illgalite boldur, deyipte ispatladıysam bu forumun illegalite de bir numara olduğunu ispatladıysam sende benim dupe yaptığımı ispatla....

Bak hatta sana bir ipucu benim nickim özeldi..

Fatih deidğim adam yani o kişi oyunla tanıştığında ilk geldiği kişi bendim...

Okadar istiyorsan söyeyim...

TANRICA_HERA diye charım vardı. Dupeden hep uzak durdum...

Defalarca burdan yörünge dışı kaldım nedeni basit...

Fatih yani lonely için istenmiyor demekten...

Şimdi o kişi paticiğin devamı bir sitede Silkroadın içine edip açıkça herşeyi anlatıyor illegaliteyi yani...

Yalaklar ise burada bekçilik yapıyor...

said:
olm adamın üstüne niye gidiyosunuz lan.
söyledikleriyle baştan sona haklı adam.
gerçekten inanılmaz tepkiler vermişsiniz. ayıp.
varsa bi yasak delen kişi ben onun banlanması taraftarıyım.

Boşver bırak değmez gaza gelmem merak etme dedim ya forumun bir agası var bunlarda yandaşları....

Ozamanlar forumun agası Lonely di onun agalığı bitti şimdi yenisi geldi....

Değişen sadece yüzler. Ama bildiğim tek şey insanlıktan nasip almayan agaları ve yalakları bu forumun çıkardığı....

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 20:56 tarihinde, DiABoLiK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Arkadaşın forum geçmişine bakıyoruz ve Knight Online dışında(bu hariç) hiç bir yer ile ilgilenmediğini görüyoruz. Merak ediyoruz: neye dayanarak ortak ortamımızı sahiplenip ilginç karakterler, kelimeler ve cümlelerle konuşarak eleştirebiliyor dayanaksızca?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkadaşın forum geçmişine bakıyoruz ve Knight Online dışında(bu hariç) hiç bir yer ile ilgilenmediğini görüyoruz. Merak ediyoruz: neye dayanarak ortak ortamımızı sahiplenip ilginç karakterler, kelimeler ve cümlelerle konuşarak eleştirebiliyor dayanaksızca?

Hemen cevap vereyim....

PATiCiK guildi AEGE'de hack yapıyor diye bir topic var adam resimlerle kanıtlamış...

Ama nedense bizim tekelimde değildir denmiş...

Ozaman değilse senin tekelinde açıkça yaz....

Deki tüm online oyunlarda paticik adına kurulan hiç birşey tarafımızca destek görmemektedir...

Yada adam gibi kapattır...

Ordaki cevaplarda sözde burası tertemiz gibi gösterilmiş..

Bir kaç arkadaşa bot yasahhhh hemşerim denmiş...

O topiğe bir cevap açısından ne buranın sütten çıkma ak kaşık olduğunu nede bahsedilidği gibi üyelerin peygamber misali tertemiz olduğunu gösterdim...

Evet Knighta takılmış gibi görünebilirim geçmişte olsa o dönemde illegalite burdan çıktı...

Modlar yani burda ahlak konusunda ahkam kesen modlar oyunda dupeden bannlandı...

Hani derler ya

YA OLDUUĞUN GİBİ GÖRÜN YADA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL...

Kısaca sana cevabım şudur....

Buradan illgalite çıkmışmı?

Evet

O illegaliteyi yapan adam pazar alanında dupe item satmışmı?

Evet

O adam burada mod olmuşmu?

Evet

Peki paylaşım için bile olsa bu kişilerin aslı budure diyen bannlanmışmı?

Evet

Ozaman neyin dürüstlüğünü savunup o forum bu forum laf atıyorsun.... (Burası şahsına değil burda üye olupta maske takıp illegalite konusunda milletin anasına küfür edenler....)

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 21:10 tarihinde, DiABoLiK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TANRICA_HERA diye charım vardı
Ahahaduasdfa

ehm neyse

Evet abi dupe da yaptık en kralını yaptık hemde, sonra o işlerden para kazandık. Ben hiç bi zaman bunun aksini iddia etmedim, sonuna kadar da arkasındayım. Kazandığım paraları da bi güzel yedim. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş seninki de o hesap. Bu devirde parana bakıcaksın arkadaş. Dur seni de bi banlattırayım şimdi, keyfimizi kaçırma bizim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İyi, güzel de (MMORPG bölümüyle ilgim olmadığından tartışmaya dalmıyorum) Paticik'in geneline saldıramazsın; yaptığın öyle gibi.

Sanırım konuşarak doğru yolu bulcaz...

Sana bir soru paticik tüm bölümleriyle bir bütündür değilmi?

Yani kurallar tüm her yerde geçeridir?

Knight Online bölümü veya Silk Road bölümü hariç denemez öyle değilmi?

Benim kızdığım sadece şudur....

Gerek oyunda gerekse birçok forumda nedense paticiğin hep dürüst olduğu reklamı yapıldı...

Burdanda defalarca idda edildi...

Dendiki burasının amacı temizliği ile örnek olmak...

Ben ve bir kaç kişide bunun olmadığını kanıtladık. Topic silinip yörünge dışı kaldık...

Ama nedense agalar mod yapıldı...

İki alternatif var bu agalar mali destek veriyor...

Veya yönetim yalan söylüyor...

İstediğim basit biz sütten çıktık demek yerine sağa sola sapmak yerine....

Zamanında hata yapılmıştır. Dün bitsin temiz sayfa açalım ogünlerde kalbi kırılanlarda bizi affetsin denmesi...

Çünkü Lonely duperdik dedik diye bizler yörünge dışı kaldık...

Çünkü Lonely pazar alanında sattığı malalr dupedir dediğimiz için yörünge dışı kaldık....

Son olarak her maydonoza atlayan sinek arkadaşlar...

Burası deidğiniz gibi temiz olmadı lekelendi....

Kısaca bence orası şudur burası budur demeyin....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ahahaduasdfa

ehm neyse

Evet abi dupe da yaptık en kralını yaptık hemde, sonra o işlerden para kazandık. Ben hiç bi zaman bunun aksini iddia etmedim, sonuna kadar da arkasındayım. Kazandığım paraları da bi güzel yedim. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş seninki de o hesap. Bu devirde parana bakıcaksın arkadaş. Dur seni de bi banlattırayım şimdi, keyfimizi kaçırma bizim..

Bannlanınca ben kaybetmemki. Hemen buranın devamı olan kötülediğiniz forumlarda kapak olursunuz....

MESELA FORUM TR Yİ KÖTÜLERKEN TOPİCLEİR ARAR BULUR GERÇEK YÜZLERİ DİYE KAPAK EDERİM...

Tekrar diyorum ya agalar ve yalakaları olduğu sürece sakın ama sakın şurada paticik hile yapıyor demeyin...

Görünen köy klavuz istemiyor....
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Lol, ben de nereden biliyorum ben bunu diyip duruyorum. Kraldır Blake.

We are led to believe a lie
When we see not thro' the eye,
Which was born in a night to perish in a night,
When the soul slept in beams of light.
God appears, and God is light,
To those poor souls who dwell in night;
But does a human form display
To those who dwell in realms of day.
Sosyal ağlarda paylaş

geyiğine yazdığım mesajlardan sonra ciddileşeyim dedim.

öncelikle gelip özür dilemek zorunda değil kimse dupe yapıldı diye. karakedi zaten hiçbir oyunda resmi bir oluşumumuz yoktur demişti zamanında. ben bir oyunda atıyorum "metal gear solid fans" diye bir guild kurdum ve dupe yaptım ; kojima'dan özür dilekçesi mi talep edeceksin ? aynı kapıya çıkıyor.

zaten ne knight ne de silkroad , hiçbirini aktif olarak oynayan oyuncu kalmadı paticikte. şu yazdıklarını o oyunlarla ciddi ciddi ilgilenip de okuyan kişi sayısı iki elin parmaklarını geçmez.

şu anda da mod değil o kişiler ve bir daha buraya uğrayacaklarını da sanmam.

edit : ayrıca yörünge dışına haksız yere çıkarılmışsan adminlerle niye iletişim kurmadın onu da sormak istiyorum. mod kural çiğiniyorsa modluğu elinden alınabilir - ki alındığını hatırlıyorum ben birkaç bölüm için.

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 21:56 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...