Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu Açmış Olmak İçin Açmıyorum Ama Hala Sanırım Ayrımcılık Var....

DiABoLiK

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar ben online oyun oynayan biriyim. Oyunda kim olursa olsun hileyü sevmem....

İkinci bir konu online oyunlara ultima ile başladım knight online ile devam ettim o dönemlerde bu forumla tanıştım..

Birçok efsane charın arkasındaki direk kişi benim bu ne ağbi bune ağbi diye gezerlerken oyunu ben öğrettim. Onlar efsane oldu ben yerimde saydım. Çünkü okadar çok kişiye yol öğreterek aynı zamanda kasılmıyor....

Bu foruma girdiğim zaman bir idiası vardı. Türkiyenin en temiz ortamı. Hatta adını vermeme gerek yok sonu tr olan bilmem ne forumunu eziklikle defalarca suçladılar...

Ama birşeyi çok iyi biliyorum. Bu forum tamamen illegalite üzerine bir dönemler hizmet etti...

Şunu unutmayın forum kurallarında ayrıcalık olmaz yasak tüm konular içindir. Şu bölümünde bu bölümünde ayrım olmaz...

Bu forumun en büyük terbiyesizliği milletin bilmeden hile üzerine açtığı konulara kilit vurulurken kişiler yörünge dışına çıkarılırken. Yönetici konumundakilerin aslında tamamen düzenbaz oldukları oldu....

Kısaca agalar ve yandaşları. İddamın sonuna kadar arkasındayım. Nickimi araştırın. Açtığım topiclere ve mesajlara bakın. O adı eziklikle suçalanan topiclere acıyorum. Çünkü dupe denen meret türkiyede ilk defa burdan hemde mod olan biri tarafından belkide dünyada ilk defa icad edilip burdan anlatıldı...

O topicler silindi delil olmasın diye ama ayrıntılı olarak ko hack dene meret burdan duyruldu...

Yine o güzide modlar dupe yüzünden oyundan bannladı burdanda duyruldu biz dupeci mod istemiyoruz dendi o kişiler istemiyenler yörünge dışı modlar ise hala mod. Hatta imzaalrında dupe teşvi edildi yapmayanlar salak bile denildi. O dönemlerde kaksi adındaki mod örneği gibi....

Şimdide guild hakkında mesajları gördüm. Peki soruyorum bu ayrım niye? Neden bukadar iki yüzlülk yapılıyor...

Sonuçta paticik ismi lisanslı bir alanı oaln bir yer...

Silk roada yazılıp guild sizin tekelinizde dğeilse iptal ettirebilirsiniz...

Yasalar arkanızda ama işinize gelmez bunu çok iyi biliyorum...

O dönemde mod olanlar hile hurda her illegaliteyi yapıp sonra ahlak timsali oldular...

Peki ozaman niye oakdar kişi ve benim bir kaç üyeliğim yörünge dışı oldu...

Sebep basit çünkü işinize gelmedi....

Açık söylüyorum ben delilsiz konuşmam. Tüm türkiyede Knight online oyunun içine burdan edildi şimdi Silk Roada aynı şeyler yapılıyor...

Ben boaş sıkmam geçmiş mesajlarla bunu kanıtlayabilirim...

Beni yalanlamak isteyebilirsiniz. Zaten bu forumda adettir bir aga vardır birde yalakaları...

Hiç umrumda olmaz...

Size tek şey söylüyorum......

TEMİZ OLDUĞUNUZU İDDA EDİYOR ve SAĞA SOLA SALDIRIYORSANIZ...........

BUNU KANITLAYIN.........

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 17:17 tarihinde, DiABoLiK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Görüyorumki agagiller burada aganız size bekleyin kemiğinizi atacak. Sos veya som verecek....

Önce güldüğünüz o konuya gelince.....

Yani dupeye fatih karaca denen şahıs burdan anlattı sonrada oyun için nasıl item bug yaptıklarını videolarını gösterdi. Datalarla nasıl oynandığını drop nasıl değiştiğini....

Kısaca Knight Online oyunun içine edildi....

Agagiller ise o kişiyi yılın en temiz kişisi seçip birde utanmadan hile istemeyik no dupe diye bağırdılar...

Şimdi ortada bir çelişki var...

Birşey ya yasaktır veya değildir. Yasak olmasına rağmen biri birşeyi yapıyorsa kurallar ayrım göstermeden aynen uygulanır...

Ha dersenizki biz Fatihten el altından cukka aldık o başka...

Aynı çelişkiyi yine gördüm. PATİCİK guildinde yok neymiş efendim bir üyeymişmiş o sizi bağlamazmış...

Ozaman kapattır.....

Yine diyorum ortada cukka yoksa...

BARİ İKİ YÜZLÜLÜK YAPIPTA BİREŞYLERDEN KAÇMAYIN....

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 18:33 tarihinde, DiABoLiK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

O bahsettiğim meşhur kişinin topiği...

İsmi Lonely birzamanların çok temiz modu...

Yorum yapmadan önce tarihine bakın topiğin...

Ve bu kişi hakkında araştırma yapın...

Nasıl topicler açmış...

Sonra nasıl ahlak dersi vermiş...

[spo]http://forum.paticik.com/konu.php?id=103162[/spo]

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 18:40 tarihinde, DiABoLiK tarafından güncellenmiştir ]

Şimdi size soruyorum. O dönemlerde mis gibi dupe....

Bu sayede gb satışı yapan bir adam...

Kısaca hani paticiğin hileye karşı olduğu ve bu kişilere savaş açan tanıma uygun biri...

Peki Sevgili paticik...

Adamın zihniyeti belliyken neden bu adamı birde tutup mod yapıpta sonra burdan biz ona karşıyız buna karşıyız diyorsunuz...

Ya adam gibi herşeyi paylaşın veya yine adam gibi çıkıpta ozamanki yönetimde hata yaptık özür dileriz diyin...

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 18:43 tarihinde, DiABoLiK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Fly
üye § 11 Eylül 2007, Salı - 19:09 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

EVET ARKADAŞIM YÜZSÜZLÜK YOK YANİ, BİREŞYLERDEN [ Spoiler ! açmak için tıklayın ]
KAÇMIYORUZ

[ Kapat ]

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 19:10 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]

--------------------------------------------------------------------------------
slm mrb vs

İyide sen kimsin.... Forum yöneticisi değilsin sanırım biz derken hangi gruptan bahsediyorsun....

Cons
üye § 11 Eylül 2007, Salı - 19:09 [ özel msj ]

O DÜPE BÜLBÜL ÖTE

Agana söyle kemiğini yağlı versin arada da başını okşasın....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...