Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysis

Batilc

Öne çıkan mesajlar

LathspeLL said:
Benim için 48 saat falan olacak oyunun süresi heralde, her hangi bir düşman gördüm mü stealth'i açıp sürünmeye başlıyorum, teker teker alıyorum adamları.

Hem aksiyonu kaldırmıyor makina. Bi kere bir adama speed ile koşup boğazından yakaliim dedim, adam uçurum kenarındaydı, koştum, tam tutucam takıldı hafif makina, bi geldi aşağı uçuyorum.

ahaha süpermiş senin olay ya :) bide fena değil 12-13 saat oyun için ya.Bende pek beceremem fps oyunları öyle hızlı bitirmeyi.Vakit buldukça falan,anca 1 ayda falan biter.HL2 yi hala bitiremedim mesela :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni başlayanlara tavsiyem cloak modunu çok sık kullanmaları ve susturucudan şaşmamaları . Eğer bunu çok iyi başarırsanız düşman yardım cagiramadan halledebiliyorsunuz çogu yerde. Zaten düşman yardım çağırdığında falan 10-15 düşman birden birikebiliyor .

Normal fps oyunlarındaki cengaver gibi ortaya dalma olayının bu oyunun en kolay seviyesi hariç işe yarıcagını sanmıyorum :D . Normal zorlukda oynadım belki de en kolay seviyede bile cengaverlik kolay deildir .

Ayrıca elinize geçen ilk fırsatta denizdeki bot ile makineli tüfek kullanan şahsı harcayın sürekli başınıza dert açıyor yoksa . Her yardımda yetişiyor o tarafa ve canınızı sıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
Benim için 48 saat falan olacak oyunun süresi heralde, her hangi bir düşman gördüm mü stealth'i açıp sürünmeye başlıyorum, teker teker alıyorum adamları.

Hem aksiyonu kaldırmıyor makina. Bi kere bir adama speed ile koşup boğazından yakaliim dedim, adam uçurum kenarındaydı, koştum, tam tutucam takıldı hafif makina, bi geldi aşağı uçuyorum.

Bende senin gibi oynamaya çaliştim tadını cıkara cıkara yavaş yavaş sinsi sinsi yaklaştım düşmanlarıma . Bu şekilde 15 saat civarı sürdü oyun . Tavsiyem bu şekilde oynamaya devam etmen hatta en uzun yolları seç maksimum zevk alirsin oyundan :) .

Bir de böle yüksek bi yerdeki düşman topluluguna aşşadan yaklaşıp , sonra strength moda geçip aralarına birden zıplayınca baya komik oluyor . Aboo düşman diye bi çırpınışları var ilk gördügümde baya hoşuma gittiydi .
Sosyal ağlarda paylaş

Bone ,

Oyundaki düşman sayısı sınırlı spawn olmuyorlar hiç birşekilde . Ama alarm caldıgında veya işaret fişegi ile yardım cagırdıklarında civardaki herkes oraya toplanıyor .Bazı yerlerde çok yüksek sayılara ulaşıyorlar .Call of duty deki ilerlemez isen sınırsız spawn olma olayı veya hiç birine aldırmayıp ilerlersen de arkandakilerin yok olma olayı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmeyenler için işinize yarıyacak bi ayrıntıyı da sölemek istiyorum , giysinin modları arasında hızlı geçiş yapamamaktan şikayetçi iseniz v+1 v+2 v+3 v+4 şeklinde modlara klavyeden direk geçiş yapabilirsiniz . Aynı şey silahın aparatları için de geçerli c+1 c+2 ... şeklinde . Oynanışı cok hızlandırdıgından klavyeden deiştirmeye alişmanızı tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim külüstür kaldırmayacağı için arkadaşta oynadık. Grafikler "orta" seviyede bile ınanılmazdı. Üstelik antibilmemne de kapalıydı. Seslendirme de beklediğimiz gibi 10 numara. Oyun daki tempo da süper. Oyunun daha başındayız ama inanın verdiğiniz her kuruşu hakediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

8800GTS 640 var, overclock da ettim 620mhz yaptim. bu ne bicim oyundur, high ayarlarda 1680x1050 oynamayi denersem (ki su ana kadar tum oyunlari boyle maksimumda oynadim) fps 20 oluyo.

1280x1024 yaptim cozunurlugu anda 30'lara cikti simdi. ama cozunurluk widescreen degil, gicik etti ondan. 1680'den baska da wide secenek yok ayarlarda.

bu ne bicim oyundur dedigime bakmayin, grafikler hakkaten inanilmaz. ama sanki daha hizli calistirilabilirdi gibi geliyo. COD4, HL2EP2 gibi oyunlarda da ayrintilar bu kadar abarti olmasa da genel olarak bi etrafa baktiginizda grafikler yakin guzellikte oluyo, ve bu dedigim oyunlar tamamen maksimumdayken fistik gibi 50-60 fps'lerde calisiyo.

ama yapraklarin arasindan suyun uzerinde batan gunese bakinca hala sasiriyorum ne kadar gercekci olduguna.
Sosyal ağlarda paylaş

Mayfer, windows içinde çözünürlük ayarlarında 1680x1050 dışında widescreen çözünürlüğün var mı ki? Eğer yoksa oyun içinde de görememen normaldir. Nvidia konsolundan custom resolution tanımlarsan oyun içinde de çıkması lazım. 1440x900 ve 1280x800 çözünürlüklerini custom olarak ekledim ben mesela. TF2'yi anca 1280x800 oynayabiliyorum çünkü.

Nasıl yapıldığını bulamazsan google'da arat biraz. Yine olmazsa şettir, yardım ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuyu açma ihtiyacı duydum çünkü diger forumda genelde sistem sorunları satın almayla ilgili sorunlar vs konusuluyor ve oyunla ilgili sorunlar araya kaynayabiliyor.

Benim sorum oyunun ilk baslarıyla alakalı. Delta Mode da oynuyorum ve cidden zormus bu mod. Diger forumda arkadasın dedigi gibi normal bi fps oyunu gibi oynamamak lazımmıs hehe. Gelelim soruma

Oyunun basında Kuzey Kore güvenlik noktasını yarıp geç gorevi veriliyor. İlerlerken 2. bi gorev daha geliyor ve baska bi kontrol noktasından bilgi almanızı istiyor. Ben İlk oynadıgımda bu 2. noktaya kontrol noklarını es gecerek gitmistim kenardan koseden hatta yuzerek :P Burdan kore komutanıyla ilgili bi bilgi almıstım. Sonra ulan bu bole olurmu her yeri gectim diyip oyunu tekrardan bastan basladım bu sefer kuzey kore kontrol noktasını yarıp gecme gorevini tamamladım. Daha sonra sinyal verilen yerde bulusmamı istediler kanyondan ilerledim be donmus geminin oraya geldim. Herhalde burdan sonra 2. kontrol noktasını gider bi onceki gorevi tamamlarım diye dusunuyordum ki olay jester i kurtarmaya dondu ordanda bilim adamlarından birini kurtarma olayına. Onceki save point lere donup kanyondan ilerlemeden once kontrol noktasındaki bilgiyi almalımıyım yoksa ilerde zaten oraya ugrayacakmıyım ?

Sosyal ağlarda paylaş

Dxdiag

------------------
System Information
------------------
Time of this report: 11/22/2007, 18:38:27
Machine name: Just
Operating System: Windows Vista™ Home Basic (6.0, Build 6000) (6000.vista_gdr.070828-1515)
Language: Turkish (Regional Setting: Turkish)
BIOS: Default System BIOS
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz (2 CPUs), ~2.2GHz
Memory: 1022MB RAM
Page File: 761MB used, 1533MB available
Windows Dir: C:Windows
DirectX Version: DirectX 10
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 6.00.6000.16386 32bit Unicode

---------------
Display Devices
---------------
Card name: ATI Radeon X1550
Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Chip type: ATI Radeon Graphics Processor (0x7142)
DAC type: Internal DAC(400MHz)
Display Memory: 767 MB
Dedicated Memory: 511 MB
Shared Memory: 255 MB
Current Mode: 1440 x 900 (32 bit) (75Hz)
Monitor: Genel PnP Monitör

Rahat oynayabilir miyim ki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...